Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 4.AUGUSTAM TURPINĀS UZŅEMŠANA LSPA PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA”
LĪDZ 4.AUGUSTAM TURPINĀS UZŅEMŠANA LSPA PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Pirmdiena, 20 jūlijs 2020 10:48

Bakalaurs klatiene IG 2020 LlNo 27.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sāks jauno studentu uzņemšanu klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumentu pieņemšana studijām notiks līdz 4.augustam, katru dienu, izņemot svētdienu – 2.augustu. Ierašanās Akadēmijas centrālās ēkas 1.stāvā, 131.kabinetā, no plkst.10.00 līdz 17.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Par dokumentu iesniegšanu, noformēšanu un reģistrēšanu jāveic maksājums 25 EUR apmērā, pēc rēķina saņemšanas. No maksājuma atbrīvoti bāreņi. Bezskaidras naudas maksājumu var veikt arī Akadēmijā, vienlaicīgi ar dokumentu iesniegšanu.

LSPA 2020./21. studiju gadā  programmā „Sporta zinātne” plānotas valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.

Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā notiek vienīgi bakalaura programmas “Sporta zinātne” reflektantiem, programmas “Fizioterapija” reflektanti iestājpārbaudījumu nekārto.

Šogad iestājpārbaudījums notiks vienu dienu – 5. augustā. Dienas laikā būs jāizpilda trīs fiziskās sagatavotības kontroles testi, atbilstoši LSPA izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem. Gan puišiem, gan meitenēm jāveic tāllēkšana no vietasatspoles skrējiens 10x6 metri, kā arī jāveic spēka izturības pārbaude - meitenēm roku saliekšana – iztaisnošana balstā guļus, rokas uz vingrošanas sola, bet puišiem pievilkšanās kārienā pie stieņa.

Savukārt 6. augustā programmas "Sporta zinātne" reflektanti elektroniski tiks informēti par uzņemšanas konkursa rezultātiem.

7. augustā notiks līgumu slēgšana par valsts budžeta līdzekļiem studējošajiem profesionālajā bakalaura programmā “SPORTA ZINĀTNE”, studijām pilna laika klātienē (plkst. 10.30 – 16.00, 226.kabinets) Līgumu slēgšana studējošajiem par fizisko vai juridisko personu līdzekļiem “Sporta zinātnē” notiks no 10. – 13. augustam (plkst. 9.00 - 12.15  un  12.45 - 16.00, 226.kabinets).

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums.

Studiju līgumu slēgšana programmā “Fizioterapija” notiks no 5. līdz 6.augustam (plkst. 10.00 - 12.15 un 12.45 - 16.00, 226.kabinets), kā arīno 10.- 13.augustam (plkst. 9.00 - 12.15  un  12.45 - 16.00, 226.kabinets).

Plašāka informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma: http://uznemsana.lspa.lv/, vai rakstot e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2020./21. akadēmiskajam gadam, ja neiegūst budžeta vietu, ir 1560 EUR, ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē, ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”, specializējoties arī sporta jomā. Studiju maksa 2020./21.akadēmiskajam gadam ir 2560 EUR.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas LSPA īstenotās studiju programmas ir akreditētas.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv