Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 31.JŪLIJAM UZŅEMŠANA 1.LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”
LĪDZ 31.JŪLIJAM UZŅEMŠANA 1.LĪMEŅA AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS” Drukāt
Pirmdiena, 20 jūlijs 2020 09:04

1 limenis IG 2020No 27. līdz 31. jūlijam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks reflektantu dokumentu pieņemšana 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju.

LSPA 1.līmeņa programmā ir valsts budžeta apmaksātas studiju vietas, kuras piešķir konkursa kārtībā, pēc iegūto ballu summas, kā arī studiju vietas par maksu. Sākot ar 2.semestri, studenti var pretendēt uz studiju kredītu mācību maksas segšanai.

Dokumenti iesniedzami LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinētā, no plkst. 10.30 - 16.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu iesniegšanu, noformēšanu un reģistrēšanu jāveic maksājums 25 EUR apmērā. Bezskaidras naudas maksājumu var veikt arī Akadēmijā, vienlaicīgi ar dokumentu iesniegšanu.

Reflektantus imatrikulē studiju programmā, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri. Līgumu slēgšana notiek 4. un 5.augustā, bet studiju process sākas 17.septembrī.

Maksājums par 1.studiju semestri programmā "Izglītības un sporta darba speciālists" ir 667 EUR.

Jautājumu gadījumā topošie studenti aicināti sazināties ar programmas direktori Ilonu Blekti – tel. 27800435,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām: http://uznemsana.lspa.lv

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
ilze.ake@lspa.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv