Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKTORS JURIS GRANTS IEVĒLĒTS LOK IZPILDKOMITEJĀ, PROFESORE AGITA ĀBELE –REVĪZIJAS KOMISIJĀ
LSPA REKTORS JURIS GRANTS IEVĒLĒTS LOK IZPILDKOMITEJĀ, PROFESORE AGITA ĀBELE –REVĪZIJAS KOMISIJĀ Drukāt
Piektdiena, 10 jūlijs 2020 21:09

1DM45786-12

10. jūlijā notikusi Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija, kurā ievēlēta jaunā organizācijas vadība. LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā ievēlēti 19 biedri, kuru vidū turpmākos četrus gadus darbosies arī LSPA rektors, profesors Juris Grants.

Par 19 LOK Izpildkomitejas locekļiem no 33 kandidātiem tika ievēlēti:Pēteris Apinis, Ēriks Āze, Agris Blaus, Ansis Dāle, Einars Fogelis, Juris Grants, Aigars Kalvītis, Jānis Kols, Arnis Lagzdiņš, Lelde Laure, Jānis Liepiņš, Māris Mančinskis, Armands Puče, Edgars Pukinsks, Jevgēņijs Saproņenko, Raimonds Vējonis, Vsevolods Zeļonijs, Nils Žuravļovs un Mārtiņš Bičevskis.

Savukārt turpmākos četrus gadus LOK Revīzijas komisijā strādās LSPA profesore Agita Ābele, Zintis Ekmanis un Andris Feldmanis.

Uz nākamo Olimpisko ciklu par LOK prezidentu tika apstiprināts līdzšinējais organizācijas ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions airēšananā, LSPA (LVFKI) 1985.gada absolvents Žoržs Tikmers, bet ģenerālsekretāra amatā ievēlēts līdzšinējais Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

LOK prezidents Žoržs Tikmers pēc ievēlēšanas: “Mūsu jaunā programma balstīta uz sportiskām vērtībām un paredz intensīvu darbu sporta vides sakārtošanā. Meklēsim labākos risinājumus Olimpiešu izaugsmē, kā arī mūsu Olimpiskā mantojuma godināšanā. Tuvojas LOK simtgade, tāpēc aicināsim Latvijas pašvaldības veidot kopīgus pasākumus ar Olimpiešu iesaisti. Katra medaļnieka un profesionāla sportista ceļš sākas mājās. Mums visiem ir svarīgas ne tikai medaļas, bet arī sabiedrība, kurā izaug krietni cilvēki un spēcīgas personības. LOK uzdevums ir būt daļai no Olimpiskajiem sirdspukstiem pilnu olimpisko ciklu, un iet uz priekšu straujākiem soļiem. Es ticu, ka ar spēcīgu vadības komandu spēsim to realizēt, veidojot LOK, kā mūsdienīgu, inovatīvu un atvērtu organizāciju.”

Kārlis Lejnieks apņēmās darīt visu, lai Latvijas sporta saimei kopumā izdotos paveikt visu iecerēto. “Darba būs daudz un, lai izpildītu mūsu attīstības stratēģijā izvirzītos 27 punktus, kopā būs jāstrādā visai sporta sabiedrībai, un LOK ir gatava uzņemties līdera lomu pārmaiņu procesos”.

Savukārt par LOK individuālajiem biedriem ievēlēti arī LSPA asociētā profesore SigneLuika un docents, Starptautiskās kategorijas handbola tiesnesis Renārs Līcis.

Par LOK viceprezidentiem ievēlēti Einars Fogelis, Vsevolods Zeļonijs un Aigars Kalvītis.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
FOTO: Vadims Morozovs/LOK arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv