Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes FOTO: STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 90 ABSOLVENTU IZLAIDUMU
FOTO: STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 90 ABSOLVENTU IZLAIDUMU Drukāt
Svētdiena, 05 jūlijs 2020 21:42

IMG 9785 23. jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies 2019./2020. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 90  jaunie sporta un veselības aprūpes speciālists, doktora, maģistra un bakalaura līmeņa augstākās izglītības studiju programmas. Paldies visiem absolventiem un docētājiem par paveikto darbu!

Bakalaura programmas izlaiduma FOTO iespējams lejupielādēt šeit

Maģistrantūras un doktorantūras programmu izlaiduma FOTO iespējams lejupielādēt šeit

Sveicam jaunos sporta speciālistus un vēlam neapstāties pie sasniegtā! Akadēmijas durvis Jums vienmēr ir atvērtas!

Izlaidumu ar svētku uzrunu atklāja LSPA rektors, profesors Juris Grants.

Docētāju vārdā absolventus sveica Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāja, asociētā profesore Inta Bula-Biteniece, kura uzsvēra izcilības nozīmi gan profesionālajās, gan akadēmiskajās gaitās: “Noslīpējiet sevi, kā īstu dārgakmeni, jo mēs, Akadēmijas mācībspēki, esam iedevuši Jums Startup kapitālu, lai par tādiem kļūtu – līdz patiesai izcilībai.”

“Jo tālāk iesiet, jo vairāk atcerēsieties savu Alma Mater un profesūru. Dīvaini, bet visvairāk atcerēsieties tos, kuri bija tie neciešamākie. Jo izrādīsies, ka viņi jums iemācījuši visvairāk – ne tikai zināšanas, prasmes vai kompetences,  bet kaut ko, kas ir saskatāms tikai ar sirdi caur vērtībām. Un labākie skolotāji tieši tādēļ ir labākie, ka viņi ir palīdzējuši Jums augt. Un to saprot tikai pēc laika, kā sīpola slāņus lobot nost. Nekad neatmetiet vēlmi meklēt vēl kaut ko, ko varat izbaudīt. Turpiniet izglītoties maģistratūrā, doktorantūra, dažādos semināros un kursos,” atzīmēja I.Bula-Biteniece.

Intas Bulas-Bitenieces runas pilns teksts

Savukārt bakalaura programmas “Sporta zinātne” 60 absolventu vārdā sirsnīgus pateicības vārdus Akadēmijai un docētājiem veltīja bijušais Latvijas kamaniņu sporta izlases dalībnieks un 2014. gada ziemas Olimpisko spēļu dalībnieks Kristaps Mauriņš, kurš ieguvis  kvalifikāciju sporta veida vecākais treneris kamaniņu sportā un vadītājs sporta jomā. Absolventu vārdā emocionālu runu teica arī LSPA absolventi Rihards Rusanovs un Dmitrijs Antons, kuri neslēpa neviltotu prieku par LSPA absolvēšanu sarežģītajos pandēmijas apstākļos.

3.jūlijā LSPA diplomus par iegūto maģistra grādu un doktorantūras pabeigšanu, saņēma 20 profesionālā maģistra augstākās izglītības programma "Sporta zinātne", 4 profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” un 4 noslēdza studijas akadēmiskajā doktora augstākās izglītības programmā „Sporta zinātne”.

Izlaidumu vadīja LSPA jaunrades projektu koordinatore Līga Freimane, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēja Ivars Auzāns.

Šovasar jauno studentu dokumentu pieņemšana LSPA maģistrantūrā un doktorantūrā notiks 4. un 5. augustā; pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” no 27. jūlija līdz 4. augustam (ieskaitot sestdienu – 1. augustu), neklātienē no 3. līdz 5. augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 27. līdz 31. jūlijam.

Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā:  http://uznemsana.lspa.lv/

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv