Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VALDĪBA LSPA MANĒŽAS REKONSTRUKCIJAS PROJEKTA IZSTRĀDEI PAREDZ 83 490 EIRO
VALDĪBA LSPA MANĒŽAS REKONSTRUKCIJAS PROJEKTA IZSTRĀDEI PAREDZ 83 490 EIRO Drukāt
Trešdiena, 01 jūlijs 2020 16:33

IMG 0538 2

30. jūnijā Ministru kabinets atbalstījis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkojumu, kas paredz 2 602 000 eiro no IZM 2020. gada budžeta atvēlēt sporta infrastruktūras attīstības projektiem, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Vieglatlētikas manēžas rekonstrukcijas projekta izstrādei, atvēlot projekta izstrādei 83 490 eiro. Saskaņā ar Akadēmijas provizoriskajiem aprēķiniem, kopējās  LSPA Vieglatlētikas manēžas rekonstrukcijas izmaksas ir 2 855 349 euro (ieskaitot PVN).

LSPA Vieglatlētikas manēža nodota ekspluatācijā 1987. gadā, un tās patreizējais stāvoklis nav atbilstošs pilnvērtīga LSPA studiju procesa nodrošināšanai. Manēžu izmanto LSPA studenti studiju procesa nodrošināšanai, kā arī citi sportisti mācību-treniņu vajadzībām.

LSPA manēžas rekonstrukcijas projekts sadalīts trīs kārtās. Šogad piešķirtos finanšu līdzekļus plānots izlietot šī gada laikā.

Jautājums par nepieciešamību veikt LSPA manēžas rekonstrukciju un renovāciju IZM un Saeimas Sporta apakškomisijā aktualizēts jau teju desmit gadus. “Valdības lēmums finansiāli atbalstīt mūsu vieglatlētikas rekonstrukcijas darbus ir liels solis virzienā, lai tuvāko gadu laikā varam strādāt un trenēties modernās un sporta vajadzībām atbilstošās telpās, jo īpaši domājot par mūsu Vieglatlētikas katedru un tās studentiem,” pieņemto lēmumu komentēja LSPA rektors, profesors Juris Grants.

“Patlaban ēka ir stipri bēdīgā un savu laiku nokalpojušā stāvoklī, arī inventārs nolietots. Rekonstruējot manēžu, ieguvēji būsim mēs visi – gan studenti, gan docētāji, gan sporta sabiedrība kopumā. Uzlabosies studiju kvalitāte, paaugstināsies LSPA konkurētspēja,” komentēja Rektors.

LSPA attīstību paredz arī Valdības rīcības plāna Deklarācijas par Artura Krišjāņa Kariņa vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību īstenošanai (apstiprināts ar Ministru kabineta 2019. gada 7. maija rīkojumu Nr. 210) 172.1. pasākums.

Papildu informāciju skatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv