Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PATEICAS SPORTA SPĒĻU KATEDRAS DARBINIEKIEM NORAI PĒTERSONEI UN ANDRIM SPUNDEM PAR GODPRĀTĪGU DARBU
LSPA PATEICAS SPORTA SPĒĻU KATEDRAS DARBINIEKIEM NORAI PĒTERSONEI UN ANDRIM SPUNDEM PAR GODPRĀTĪGU DARBU Drukāt
Trešdiena, 01 jūlijs 2020 14:31

IMG 9674

30.jūnijā notikušās LSPA Senāta sēdes laikā Sporta spēļu katedras asociētajam viesprofesoram Andrim SPUNDEM un vecākajai sporta zāles pārzinei Norai PĒTERSONEI pasniegti LSPA pateicības raksti par mūža ieguldījumu godprātīgā darbā, sekmējot topošo sporta un veselības aprūpes speciālistu izglītošanu un LSPA attīstību.

Pateicības rakstus Akadēmijas kolektīva vārdā pasniedza LSPA rektors, profesors Juris Grants un studiju prorektore, profesore Andra Fernāte.

Nora Pētersone LSPA absolvējusi 1967. gadā un Akadēmijā darbu sāka pirms 26 gadiem. 2016. gadā saņēmusi LSPA Patriotes goda nosaukumu.

Savukārt Andris Spunde LSPA absolvēja 1972. gadā un Sporta spēļu katedrā, kā basketbola speciālists un docētājs, strādājis 21 gadu.

Akadēmijas kolektīvs – docētāji, darbinieki un studenti, no sirds vēl mūsu kolēģiem veselību un možu garu arī turpmāk, dodoties pelnītā atpūtā, kā arī neaizmirst par kolēģiem un apciemot savu katedru!

LSPA kolektīvs

IMG 9659

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv