LSPA MĀCĀS UN STRĀDĀ 10 LĪGAS UN 26 JĀŅI. SIRSNĪGS SVEICIENS JUMS SVĒTKOS! Drukāt
Piektdiena, 19 jūnijs 2020 08:04

IG Saulgriezi LSPA rektors 2020Tuvojoties Vasaras saulgriežu svinībām vārda svētkus svinēs 26 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā studējošie un strādājošie Jāņi un 10 Līgas, liecina LSPA Informatīvās sistēmas datu bāze. No sirds sveicam vārda dienā mūsu studentus un kolēģus – lai skanīgas svētku dziesmas, lustīgs deju solis un skaisti sagaidīts saullēkts, Līgo!

Saulgriezi LSPA rektors 2020

14 Jāņi studē profesionālajā bakalaura studiju programmā „Sporta zinātne”, 2 Jāņi studiju programmā „Fizioterapija”, bet pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmā zinības gūst 5 Jāņi, viens Jānis studē LSPA doktorantūrā.

Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” studē 4 Līgas, 4 Līgas apgūts bakalaura programmu „Sporta zinātne”, bet viena Līga ir LSPA maģistrantūras studente.

Mūsu augstskolā strādā arī 4 Jāņi – LSPA prorektors, profesors Jānis Žīdens, profesors Jānis Lanka,  docents un basketbola treneris Jānis Rimbenieks, datorsistēmu un datortīklu administrators Jānis Nicmanis, kā arī jaunrades projektu koordinatore Līga Freimane.

Sveicam svētkos visu LSPA kuplo saimi! Lai lustīgi un saulaini svētki mums visiem!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv