Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS BEIDZIES. LSPA IZGLĪTĪBAS PROCESS TURPINĀS ATTĀLINĀTI, IZŅEMOT VALSTS PĀRBAUDĪJUMUS
ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS BEIDZIES. LSPA IZGLĪTĪBAS PROCESS TURPINĀS ATTĀLINĀTI, IZŅEMOT VALSTS PĀRBAUDĪJUMUS Drukāt
Trešdiena, 10 jūnijs 2020 15:40

IZGLĪTĪBAS PROCESS TURPINĀS ATTĀLINĀTINo 10. jūnija Latvijā beigusies ārkārtas situācija, kas ilga no 13. marta un bija spēkā, ar mērķi ierobežot “Covid-19” izplatību, nosakot virkni aizliedzošu pasākumu. Taču tas nenozīmē, ka dzīve valstī atsākusies kā iepriekš. Arī LSPA rektors Juris Grants  9.jūnijā izdevis jaunu rīkojumu “Par darba organizāciju “Covid-19” ierobežošanai pēc ārkārtējās situācijas”, kas nosaka studējošo izglītības procesu turpināt organizēt attālināti, izņemot valsts pārbaudījumus, kurus nav iespējams veikt attālināti.

Rīkojums izdots, ņemot vērā “Covid-19” infekcijas izplatības pārvaldības likumu un Valsts kancelejas “Vadlīnijas darba organizācijai, darba samaksai un klientu apkalpošanai valsts pārvaldes institūcijās ārkārtējās situācijas laikā un pēc tās”.

LSPA arī turpmāk ievēro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rekomendācijas drošības pasākumiem. Nodrošinot 2 metru distanci starp jebkurām personām un pieeju dezinfekcijas līdzekļiem Akadēmijas telpās.

Sākot ar 10. jūniju, LSPA administratīvo darbu turpina organizēs attālināti, pakāpeniski atjaunojot daļēju darbu klātienē.

Saskaņā ar Rektora rīkojumu, LSPA Bibliotēka apmeklētājiem turpina būt slēgta līdz turpmākam rīkojumam, nodrošinot studējošajiem un docētājiem informāciju par elektronisko resursu pieejamību.

LSPA attālinātajam darbam turpina izmantot LSPA kursu vadības sistēmu - kvs.lspa.lv, kā arī digitālās platformas - SkypeWhatsAppZoomYoutubeVimeoWebexDiscord, MS Teams un Google attālinātos rīkus, e-pastus, iekštīklus.

Uzturēšanās Akadēmijas telpās ir ierobežota, tai skaitā arī LSPA studējošajiem, izņemot LSPA darbiniekus.

Ja darbinieks vai studējošais ir atgriezies vai šķērsojis Latvijas robežu, uz kuru SPKC nerekomendē braukt, tad 14 dienas pēc atgriešanās LSPA telpās ienākt aizliegts. Klātienē LSPA nedrīkst atrasties personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai personas, kam noteikta izolācija.

Savukārt darbinieki un studējošie, kuriem apstiprināta “Covid-19” saslimšana, LSPA telpās drīkst atgriezties tikai ar ārsta noslēgtu darbnespējas lapu.

Lai mazinātu saslimstību, SPKC aicina ievērot divu metru distanci, regulāri un bieži mazgāt rokas, dezinficēt virsmas, it īpaši skārienjutīgo telefonu ekrānus, datorpeli, klaviatūru un tamlīdzīgi, uz veikaliem doties pēc iespējas retāk, piemēram, reizi nedēļā, kā arī izvērtēt, vai tiešām ir nepieciešams apmeklēt publiskus pasākumus un privātas ballītes, ja nevar ievērot divu metru distanci, it īpaši slēgtā telpā.

Atcerēsimies - vīrusam nav brīvlaika! Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv