Uz sākumu Autortiesības
Autortiesības PDF Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 12 augusts 2019 11:26

lspa.lv ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiajs īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no sadarbības partneriem, ziņu aģentūrām un citiem resursiem. Izņemot, kur specifiski norādīts, publicētā informācija neattaino LSPA viedokli. Informācija, ko satur lspa.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

LSPA cenšas nodrošināt, lai publicētā informācija ir ticama un objektīva, taču nevar uzņemties atbildību par jebkādām sekām, tai skaitā par informācijas avotu sniegto informācijas patiesumu un viedokļiem, kā arī trešo personu aizskartajām autortiesībām.

Iesūtot jebkāda veida materiālus LSPA, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, uz minētai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma ierobežojumi. Iesūtot jebkāda veida informāciju, jūs nododiet visas autortiesības šīs informācijas lietošanā LSPA. LSPA ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot pēc saviem ieskatiem. LSPA patur tiesības nepublicēt vai, ja pārkāpti lietotāju noteikumi, nepieciešamības gadījumā dzēst ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.

lspa.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

  • lspa.lv lietotājs, bez LSPA rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz lspa.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.
  • lspa.lv lietotājs drīkst izmantot informāciju, bez redakcijas atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot LSPA logo.
  • lspa.lv lapas lietotājam, lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 novembris 2019 01:52
 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv