Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA
JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA Drukāt
Trešdiena, 29 jūlijs 2020 07:54

Uznemsana 27072020 IGLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) jauno studentu uzņemšanu 2020./2021. akadēmiskajam gadam bakalaura līmeņa studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, pilna laika klātienē, un 1.līmeņa programmā „Izglītības un sporta darba speciālists” sākusi 27. jūlijā. Dokumentus var iesniegt klātienē, ierodoties LSPA.

Pieteikšanās studijām LSPA pakārtota Valsts centralizēto eksāmenu norises un vidējo izglītību apliecinošu dokumentu saņemšanas laikiem, kas saistīti ar COVID-19 izraisīto ārkārtas situāciju Latvijā.

Šovasar uzņemšana notiek bakalaura, maģistra, doktora un pirmā līmeņa studiju programmās pilna un nepilna laika studiju programmu apguvei.

LSPA uzņem studentus divās profesionālā bakalaura izglītības programmās studijām klātienē un neklātienē “Sporta zinātne” (ir valsts apmaksātas budžeta vietas klātienes studijām) un studijām klātienē un nepilna laika klātienē “Fizioterapija” (studijas tikai par maksu).

No 27. jūlija līdz 4. augustam (ieskaitot sestdienu – 1.augustu) LSPA, Rīgā Brīvības gatvē 333, pieteikumus pieņem studijām pilna laika klātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” . Studiju programmas “Sporta zinātne” reflektantiem 5. augustā jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums - 4 gadi (8 semestri). Programmā „Sporta zinātne” ir valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.  Plašāka informācija.

„Sporta zinātnes” bakalaura studiju programma aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi treneru kvalifikācijā. Pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolvents iegūst uzreiz divas kvalifikācijas. Piemēram, sporta skolotājs un sporta veida vecākais treneris vai sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā, vai rekreācijas speciālists (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”. Šī studiju programma LSPA kļuvusi pieprasīta. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie tās pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Tāpat no 3. līdz 5. augustam LSPA pieteikumus pieņems studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija”. Studiju ilgums – 4 ar pusi gadi (9 semestri). Nepilna laika programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu. Plašāka informācija.

4. un 5. augustā LSPA pieteikumus plāno pieņemt studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā “Sporta zinātne”, kā arī 4. un 5. augustā profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”ar profesionālajām kvalifikācijām „Sporta fizioterapeits” vai „Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā”. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums maģistrantūrā – 2 gadi (4 semestri), bet doktorantūrā 3 ar pusi gadi (8 semestri). Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

No 27. līdz 31. jūlijam LSPA notiek reflektantu dokumentu pieņemšanu 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Programmā ir valsts budžeta apmaksātas studiju vietas. Studiju ilgums – 4 semestri. Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

Maksa par dokumentu reģistrēšanu un noformēšana studijām - 25 Eur (izņemot bāreņus), uzrādot bankas maksājuma uzdevumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studiju iespējām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Austrai Kurkinaitei –  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vairāk par 2020. gada uzņemšanu https://www.uznemsana.lspa.lv/.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas LSPA īstenotās studiju programmas ir akreditētas, kas nodrošina absolventiem starptautiski atzīta diploma saņemšanu un kvalifikācijas iegūšanu.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas tiek darīts, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv