Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDIJU GADU NOSLĒGS ATTĀLINĀTI
LSPA STUDIJU GADU NOSLĒGS ATTĀLINĀTI Drukāt
Trešdiena, 13 maijs 2020 13:11

Studiju gads noslegsies attalinati 2020 IGŅemot vērā Ministru kabineta lēmumu līdz 2020. gada 9. jūnijam pagarināt Valstī noteikto ārkārtas situāciju un Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumus augstskolām un koledžām “Par studiju procesa un studiju programmu valsts pārbaudījumu organizēšanu studiju programmās pēc 2020. gada 12. maija”, LSPA rektors Juris Grants izdevis rīkojumu, attālināti organizēt  studiju kursu noslēguma pārbaudījumus tā dēvētajā “sesijas laikā”, arī bakalauru, maģistru, kvalifikācijas un promocijas darbu aizstāvēšanas un konsultācijas.

Vienīgie izņēmumi, kuros nav iespējams organizēt pārbaudījumus attālināti, ir integrētie valsts pārbaudījumi, kā arī praktisko pārbaudījumu daļas, kas maijā un jūnijā notiks klātienē, atbilstoši LSPA valsts pārbaudījumu grafikam.

Valsts pārbaudījumu laikā LSPA ievēros Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas drošības pasākumiem. Nodrošinās arī noteikto fizisko distancēšanos, ievērojot 2 metru distanci starp jebkurām personām, nodrošinot pieeju dezinfekcijas līdzekļiem un nodrošinot sejas masku lietošanu studējošajiem un docētājiem integrēto valsts pārbaudījumu laikā.

LSPA rektors, profesors Juris Grants 2020. gada 12. maijā izdevis rīkojumu Nr. 52 “Par valsts pārbaudījumu organizēšanu ārkārtas situācijas laikā”.

LĪDZ 2020. GADA 9. JUNIJAM LSPA TURPINA ŠĀDUS EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PASĀKUMUS:

1. Laikā no 2020. gada 13. marta līdz 9. jūnijam atceļ visas klātienes studiju nodarbības un lekcijas, nodrošinot studiju procesu attālināti.

2. Studiju procesu organizē attālināti, izmantojot  LSPA kursu vadības sistēmu kvs.lspa.lvSkypeWhatsAppZoomYoutubeVimeoWebex un Discord.

3. Apmeklētājiem slēdz LSPA bibliotēku līdz turpmākam rīkojumam un nodrošina informāciju par elektronisku resursu pieejamību

4. Administratīvie darbinieki nodrošina LSPA darbības nepārtrauktību, veicot savus pienākumus un klātienes kontaktu vietā, izmantojot attālinātu saziņu ar darba kolēģiem, valsts, pašvaldību un citām iestādēm un sadarbības partneriem.

5. Ieplānotās darba sanāksmes, tai skaitā Studiju domes un Senāta sēdes, organizē attālinātā veidā vai ievērojot noteikto 2 metru distanci.

6. LSPA telpās darbinieki uzturas tikai neatliekamu darba pienākumu veikšanai, pēc iespējas izvairoties no socializēšanās klātienē ar darba kolēģiem.

7. LSPA studējošie un darbinieki regulāri (trīs reizes dienā – no rīta, pusdienlaikā un vakarā) pārbauda savus LSPA e-pastus un LSPA mājaslapu www.lspa.lv, lai sekotu aktuālajai informācijai studiju procesa un darba organizēšanā.

OFICIĀLĀ VALSTS INFORMĀCIJA PAR ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU #KORONAVĪRUSS – AKTUALITĀTES, IETEIKUMI, STATISTIKA

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv