Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SOK prezidents Ž.Roge ciemos pie džudistiem
SOK prezidents Ž.Roge ciemos pie džudistiem Drukāt
Otrdiena, 22 februāris 2011 08:56

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Žaks Roge ilggadējam Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadītājam un Latvijas olimpiskās kustības atjaunošanas aizsācējam Vilnim Baltiņam par ieguldījumu olimpiskās kustības attīstībā sestdien pasniedza SOK augstāko apbalvojumu – Olimpisko ordeni.

Vilnis Baltiņš ir pirmais augstā apbalvojuma saņēmējs Latvijā, informēja LOK speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Ilze Āķe-Vīksne.

Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, pasniedzot augsto apbalvojumu, Roge uzsvēra V.Baltiņa mūža ieguldījumu  sporta un Latvijas Olimpiskās kustības attīstībā: „Šodien mēs godinām cilvēku, kuru varētu uzskatīt par modernās olimpiskās kustības tēvu Latvijā. Vilnis Baltiņš ir saistīts ar sportu vairāk kā pusi gadsimta – kā sportists, kā treneris, kā amatpersona un kā administrators”.

Olimpiskajā sporta centrā Rīgā Žaks Roge tikās ar Latvijas Džudo federācijas prezidetu Gunāru Kirsonu, kā arī ar jaunajiem džudistiem, kuru treniņnodarbību vadīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students, džudo treneris Einārs Pimenovs.

Pēc agrāk populārā džudista Aleksandra Jackēviča priekšlikuma Žaks Roge labprāt nofotogrāfējās kopā ar Latvijas jaunajiem džudistim un viņu treneriem.

Īsa un emocionāli piesātināta bija viņa tikšanās ar Latvijas olimpiešiem  un slaveno Latvijas džudistu Vsevolodu Zeļoniju.

Šo notikumu dalībnieki un  aculiecinieki bija arī LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens un akadēmijas docētāji.

Informāciju apkopoja un šos notikumus  fotogrāfēja A.Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv