Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BIGBANK KULDLIIGA 2011, Tallina, EST 19.02.2011. Lasnamae Sports Hall
BIGBANK KULDLIIGA 2011, Tallina, EST 19.02.2011. Lasnamae Sports Hall Drukāt
Otrdiena, 22 februāris 2011 08:45

Lasnamae sporta hallē noslēgušās Igaunijas zelta līgas sacensības ziemas sezonā. Latviešu sportisti kopumā izcīnīja 3 uzvaras, viens no tiem ar jaunu manēžas rekordu bija LSPA 1.prof.līm.1.st.g. students Mareks ĀRENTS (treneris I.Izotovs). 2010.gada Zelta līgas sacensībās šajā pat manēžā Mareks sasniedza tās rekordu 5,20m un šogad to laboja – 5,26m. Sacensību sākumā tikai ar trešo mēģinājumu Mareks pārvarēja pieteikto sākuma augstumu – 4,76m, tālāk sekoja veiksmīgi lēcieni 4,96m, 5,16m un 5,26m augstumos, bet 5,36m neveiksmīgi. Manēžas rekordista gods joprojām Marekam.

Augstlēkšanas sacensībās un 60m barjerskrējienā startēja LSPA bak.progr.2.st.g. students Jānis JANSONS (treneri L.Olijare un A.Čumakovs). Vispirms starts augstlēkšanas sektorā Jānim, līdzīgi kā pārējiem Latvijas augstlēcējiem – M.Karabeško, J.Vaivodam, N.Blokam N.Pūpolam, lēcieni tehniski neveicās. Gala rezultātā Jānim 2,03m. Pirms tam sākuma augstums 1,98m pārvarēts ar otro mēģinājumu, 2,03m – tikai ar trešo lēcienu un 2,08m trīs pēc kārtas neveiksmīgi lēcieni, sacensību noslēgumā - 9.vieta. Vēlāk 60m barjerskrējienā Jānis startēja kopā ar vēl vienu Latvijas barjerskrējēju M.Grēniņu. Abi sportisti startēja pirmajā skrējienā un cīnījās par uzvaru – Jānis otrais – 8,16sek.. Kā atzina pats sportists – aizķēros aiz ceturtās barjeras, tā visas sezonas laikā sagādā problēmas, tālāk pievilku, bet nepietika. Pēc otrā skrējiena finiša izrādījās, ka Latvijas sportisti bija ielikti vājāko skrējienā un tādējādi M.Grēniņam – 5.vieta un J.Jansonam – 6.vieta.

Igauņi atzīst, ka bez latviešiem sacensības nebūtu tik interesantas, nevar zināt, kurā brīdī kurš no sportistiem „izšaus”. Jāsaka paldies arī LVS (nodrošināja autobusu) par iespēju par nelielu samaksu aizbraukt startēt šajās sacensībās.

Apsveicam sportistus!

Nākamās vieglatlētikas sacensības Rīgā, 25.februārī, Rīgas Sporta Manēžā.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv