Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PPRECIZĒTS DATUMS UN DROŠĪBAS PASĀKUMU UZSKAITĪJUMS: PAR STUDIJU UN DARBA KĀRTĪBU LSPA NO 13.MARTA LĪDZ 9.JŪNIJAM
PPRECIZĒTS DATUMS UN DROŠĪBAS PASĀKUMU UZSKAITĪJUMS: PAR STUDIJU UN DARBA KĀRTĪBU LSPA NO 13.MARTA LĪDZ 9.JŪNIJAM Drukāt
Otrdiena, 07 aprīlis 2020 17:03

Par studiju kartibu 20 20Lai mazinātu koronavīrusa “Covid-19” inficēšanās riskus Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, studējošajiem, strādājošajiem un apmeklētājiem, laika posmā no 13. marta līdz 9. jūnijam, pārtraukts studiju process klātienē un veikti apmeklētāju ierobežojumi. Lēmums pieņemts saskaņā ar Latvijas valdības 12. marta lēmumu Valstī izsludināt ārkārtas stāvokli, lai ierobežotu “Covid-19” izplatību.

NOTEIKTAJĀ LAIKA POSMĀ LSPA IEVIEŠ ŠĀDUS EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PASĀKUMUS:

1.Laikā no 2020. gada 13. marta līdz 9. jūnijam atceļ visas klātienes studiju nodarbības un lekcijas, nodrošinot studiju procesu attālināti.

2.Studiju procesu organizē attālināti, izmantojot LSPA kursu vadības sistēmu 
kvs.lspa.lvSkypeWhatsAppZoomYoutubeVimeoWebex un Discord.

3.Apmeklētājiem slēdz LSPA bibliotēku līdz turpmākam rīkojumam un nodrošina informāciju par elektronisku resursu pieejamību

4.Administratīvie darbinieki nodrošina LSPA darbības nepārtrauktību, veicot savus pienākumus un klātienes kontaktu vietā, izmantojot attālinātu saziņu ar darba kolēģiem, valsts, pašvaldību un citām iestādēm un sadarbības partneriem.

5.Ieplānotās darba sanāksmes, tai skaitā Studiju domes un Senāta sēdes, organizē attālinātā veidā vai ievērojot noteikto 2 metru distanci.

6.LSPA telpās darbinieki uzturas tikai neatliekamu darba pienākumu veikšanai, pēc iespējas izvairoties no socializēšanās klātienē ar darba kolēģiem.

7.LSPA studējošie un darbinieki regulāri (trīs reizes dienā – no rīta, pusdienlaikā un vakarā) pārbauda savus LSPA e-pastus un LSPA mājaslapu www.lspa.lv, lai sekotu aktuālajai informācijai studiju procesa un darba organizēšanā.

Aicinām būt atbildīgiem, ievērot visas piesardzības normas, mazgāt rokas, sekot līdzi savam veselības stāvoklim un rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskus pasākumus, kā arī ievērot Slimības profilakses un kontroles centra ieteikumus.

LSPA rektors, profesors Juris Grants 2020.gada 12.martā izdevis rīkojumu Nr. 38 “Par darba režīmu un studiju procesu LSPA ārkārtas situācijā”.

OFICIĀLĀ VALSTS INFORMĀCIJA PAR ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU #KORONAVĪRUSS – AKTUALITĀTES, IETEIKUMI, STATISTIKA

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv