Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDENTI IZSTRĀDĀ PRIEKŠLIKUMUS LŪZNAVAS MUIŽAS REKREATĪVAJĀM AKTIVITĀTĒM
STUDENTI IZSTRĀDĀ PRIEKŠLIKUMUS LŪZNAVAS MUIŽAS REKREATĪVAJĀM AKTIVITĀTĒM Drukāt
Otrdiena, 10 marts 2020 16:30

20200307 164244 2Šogad LSPA Slēpošanas katedras ziemas nometņu cikls noslēdzies ar Rekreācijas nometni, kas Rēzeknes apkārtnē risinājās no 6. līdz 7.martam. Nometnē piedalījās 18 rekreācijas kvalifikācijas studenti asociētās profesores Ingrīdas Smukās un docenta Kalvja Ciekura vadībā.

Nometnes “Rekreācijas iespējas Latgalē” mērķis bija iepazīstināt topošos rekreācijas speciālistus ar rekreatīvajām iespējām un resursiem, kuri pieejami Latgales novadā.

Pirmajā dienā studenti apmeklēja Rēzeknes tehnoloģiju akadēmiju (RTA), tikās ar mācībspēkiem, iepazinās ar pētniecības laboratorijām augstskolā un apmeklēja “Sajūtu telpu”, kas ir populāra Rēzeknes iedzīvotāju vidū un plaši apmeklēta rekreācijas nolūkos.

Lai studenti vairāk iepazītu Rēzeknes pilsētu, tika organizēta arī foto orientēšanās. Studenti apmeklēja tādas Rēzeknē ievērojamas vietas, kā Latgales atbrīvošanas pieminekli “Vienoti Latvijai” un Latgales kultūras vēstniecību “Gors”.

Otrajā dienā, jau tradicionāli, studenti veica “labo darbu” - Lūznavas muižas apmeklējuma laikā tikās ar muižas tūrisma informācijas centra darbiniekiem un iepazinās ar muižas vēsturi un sniegto pakalpojumu klāstu. Studenti apsekoja Lūznavas muižas parku un izstrādāja priekšlikumus rekreatīvo aktivitāšu klāsta paplašināšanai. Studenti strādāja darba grupās un noslēgumā Tūrisma informācijas centra darbiniekiem iesniedza savus radošos priekšlikumus.

Pēc Lūznavas muižas apmeklējuma notika iepazīšanās ar Lubānas ezera mitrāja informācijas centru, rekreācijas centru “Bāka” un Teirumnieku purva taku, gida pavadībā izzinot purva augus.

Pirms mājupceļa dalībnieki apciemoja Gaigalavā dzīvojošo latviešu mūzikas instrumentu meistaru, mūziķi Gunāru Igauni, kurš iepazīstināja dalībniekus ar savu mūzikas instrumentu kolekciju un noorganizēja saviesīgu muzicēšanu.   

Paldies visiem docētājiem un dalībniekiem par dalību nometnē. Īpašs paldies Aivaram Kaupužam par neatsveramo atbalstu un palīdzību nometnes organizēšanā un Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas iepazīšanā. Paldies RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste Izoldei Aņiskovičai, Maltas vidusskolas direktorei Vinerai Dimperei un saimniecības daļas vadītājam Anatolijam Jasinskim, Lūznavas muižas pārvaldniecei Ivetai Balčūnei un TIC darbiniecēm, Lubānas mitrāja informācijas centra darbiniecei Elīnai Gaveiko un  LSPA saimniecības daļas vadītājai Valdai Kursai par transporta nodrošinājumu.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA asociētā profesore Ingrīda Smukā,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv