Uz sākumu Jaunumi Studentiem 10. MARTĀ STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AICINA UZ ĀRKĀRTAS VĒLĒŠANĀM
10. MARTĀ STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AICINA UZ ĀRKĀRTAS VĒLĒŠANĀM Drukāt
Sestdiena, 22 februāris 2020 10:57

LSPA SP ARKARTA velesanas 2020 LGodājamie LSPA studējošie! Akadēmijas Studējošo pašpārvalde (SP) izsludina ārkārtas vēlēšana, lai pašpārvaldē ievēlētu priekšsēdētājas Rolandas ĶĪKULES vietnieku un trīs virzienu vadītājus, kuri atbildēs par akadēmiskajiem, finanšu un studējošo dzīves jautājumiem LSPA. Vēlēšanas notiks 10. martā, pulksten 15:30, Senāta sēžu zālē (205. telpa).

SP Valde aicina aktīvus Akadēmijas studentus, kas spēj aizstāvēt studējošo tiesības un intereses augstskolā un ārpus tās, kā arī vēlas rosināt sabiedriskās dzīves veidošanos Akadēmijā pieteikties uz vakantajiem finanšu virziena, iekšējā virziena un akadēmiskā virziena vadītāju amatiem, kā arī visādi citādi iesaistīties SP aktivitātēs. 

LSPA VALDES LOCEKĻU PIENĀKUMU APRAKSTS

Savu vēlēšanu kandidāta pieteikuma prezentāciju līdz 9. martam var sūtīt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Jau vēstīts, ka 2020. gada 10.anvārī LSPA notika Studējošo pašpārvaldes Valdes vēlēšanas, kur par pašpārvaldes priekšsēdētāju ievēlēja profesionālās bakalaura programmas “Sporta zinātne” 3. kursa studenti Rolandu ĶĪKULI, kura iepriekšējos studija gadus vadīja Studējošo pašpārvaldes komunikācijas virzienu.

2020. gadā LSPA SP ārlietu virzienu turpinās vadīt - Linda Feldmane (3. kurss, Sporta zinātne), sociālā virziena vadītāja – Inese Tītmane (2. kurss, Sporta zinātne), komunikācijas virziena vadītājas pienākumus veiks Marta Kāpiņa (2. kurss, 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programma), sporta virzienu vadīt uzņēmies Emīls Putniņš (1. kurss, Sporta zinātne) sadarbībā ar savu grupas biedru Elvi Kaminski, savukārt kultūras virzienu Akadēmijā virzīs Karolīna Fjodorova (1. kurss, Fizioterapija).

LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE ŠOBRĪD

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv