Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LOK ĢENERĀLSEKRETĀRS ŽORŽS TIKMERS TIEKAS AR LSPA MAĢISTRANTŪRAS STUDENTIEM
LOK ĢENERĀLSEKRETĀRS ŽORŽS TIKMERS TIEKAS AR LSPA MAĢISTRANTŪRAS STUDENTIEM Drukāt
Otrdiena, 25 februāris 2020 20:31

IMG 9280Šodien - 24. februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) maģistrantūras studenti tikās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru un Olimpisko vicečempionu Žoržu Tikmeru, kurš studiju kursa “Pētīšanas procesa prezentēšana sporta zinātnē” ietvaros studentus iepazīstināja ar Islandes sporta nozares reformu kā motivējošu labās sporta pārvaldības piemēru. Pēc prezentācijas LOK ģenerālsekretārs piedalījās LSPA maģistra darbu aizstāvēšanā un tikās ar LSPA rektoru Juri Grantu.

Žorža Tikmera prezentācija “ISLANDES SPORTA NOZARES REFORMA. Kā tas darbojas dzīvē?”

Studentiem tā bija lieliska iespēja iegūt noderīgu informāciju un zināšanas no augstākā līmeņa vadītāja Latvijas sportā, kurš patlaban kandidē arī uz LOK prezidenta amatu.

Īpaši plaša diskusija starp Ž.Tikmeru un studentiem izvērtās par prioritāru sporta veidu noteikšanas nepieciešamību valstī, kā arī par LOK sociālo atbildību, īstenojot projektus “Olimpiskā diena” un “Sporto visa klase”.

Pēc prezentācijas LOK ģenerālsekretārs kopā ar rektoru Juri Grantu piedalījās LSPA maģistra darbu aizstāvēšanā, lai, kā LSPA profesionālā maģistra grāda sporta zinātnē piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, iepazītos ar topošo sporta speciālistu veiktajiem pētījumiem un secinājumiem sporta zinātnē.

LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija notiks 2020.gada 20.martā.

Paldies LSPA profesorei Agitai Ābelei par iniciatīvu, organizējot Ž.Tikmera tikšanos ar studentiem!
IMG 9302
 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv