Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes "Pedro`s Cup"sacensībās, kas norisinājās Bidgoščā (Polija) 16.02.2011.
"Pedro`s Cup"sacensībās, kas norisinājās Bidgoščā (Polija) 16.02.2011. Drukāt
Piektdiena, 18 februāris 2011 08:45

Latvijas spēcīgākais lodes grūdējs Māris Urtāns (LSPA prof.st.progr.1.st.g.students) izcīnīja ceturto vietu sacensībās Polijā, lodi raidot 19,80 metrus tālu, kas deva arī ceturto vietu kopvērtējumā.
Par uzvarētāju kļuva ASV sportists Raiens Vītings, kurš lodi raidīja 20,78m tālu. Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Adams Nelsons (20,51m) no ASV un vācietis Rafls Bartels (20,42m).

Iepriekšējā gadā Māris nevarēja startēt šajās sacensībās, sacensību organizatori atteica, jo nebija tādi „tituli” kādi viņam ir šobrīd – 4.vieta Eiropas čempionātā Barselonā. Šī gada sacensībās nestartēja poļu spēcīgākais lodes grūdējs T.Majevskis.