Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VIENPADSMIT JAUNIEŠI ĒNO LSPA DARBINIEKUS
VIENPADSMIT JAUNIEŠI ĒNO LSPA DARBINIEKUS Drukāt
Trešdiena, 12 februāris 2020 17:11

2 20200212 114953

12.februārī karjeras izglītības programmas ĒNU DIENA ietvaros LSPA viesojās 11 jaunieši. Vieglatlētikas un peldēšanas katedras profesori  Ilzi Avotiņu “ēnoja” trīs meitenes, Sporta spēļu katedras docentu Jāni Rimbenieku septiņas “ēnas”, bet profesionālā bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” kvalifikācijas vadītāju Džinetu Ceimeri viena “ena”.

Prof. Avotiņas “ēnas” Enija Krasovska, Arina Seļivestrova un  Agnese Laugale bija ieradušās no Jaunmārupes pamatskolas. Meitenes aktīvi trenējas dažādos sporta veidos:  Enija un Arina - vieglatlētikā, Agnese – tenisā.

Meitenes iepazinās ar LSPA docētāja darba specifiku - lekciju, praktisko nodarbību un treniņu vadīšanu, vēroja, kā notiek katedras darba plānošana un uzzināja par LSPA starptautiskās zinātniskās konferences norisi pagājušajā nedēļā. Pēc pusdienām “ēnotājām” bija iespēja novērot LSPA fiziskās sagatavotības iestājeksāmenu vingrinājumu izpildi un uzklausīt ieteikumus, kā labāk sagatavoties studiju uzsākšanai LSPA.

Docenta Rimbenieka darbam sekoja septiņi jaunieši: Anete Ušpaleviča (basketbols), Liene un Laima Moisejevas (basketbols, tautas dejas, skautu kustība) no Baldones vidusskolas, jaunie basketbolisti Markuss Lapsiņš un Krišjānis Kazulis no Rīgas 45.vidusskolas, Gvido Glāzers un Rūdolfs Daukšte no Teikas vidusskolas.

Jaunieši iepazinās ar LSPA docētāja un basketbola trenera profesijas ikdienu un specifiku, uzzināja par studiju organizēšanu Akadēmijā, kā arī vēroja un piedalījās basketbola treniņu nodarbībā. “Ēnotāji” kopā ar Rimbenieku apmeklēja un noklausījās bērnu un jauniešu basketbola skolas “Rīga”  jaunatnes basketbola treneru darba drošības, aizsardzības, ugunsdrošības un evakuācijas instruktāžas pasākumu Daugavas sporta namā.  

Savukārt Ceimeri “ēnoja” sešpadsmitgadīgā Elizabete Muntjana (džudo) no Jelgavas 4. vidusskolas. Elizabete iepazinās ar LSPA Fizioterapijas nodaļas darba ikdienu, kā arī sīkāk uzzināja par studiju iespējām un prasībām fizioterapijas programmā, jo savu nākotni pēc vidusskolas beigšanas saista ar tālāku mācīšanos Akadēmijā.

Nelielā ekskursijā jaunieši iepazinās ar LSPA studiju telpām un sporta zālēm, apskatīja augstskolas telpās izvietoto LSPA absolventu – izcilāko sportistu foto galeriju, kā arī tikās  ar Uzņemšanas komisijas atbildīgo sekretāri Austru Kurkinaiti, uzzinot par studiju iespējām LSPA.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

IMG 9256

1 20200212 114439

3 20200212 115140

Informāciju sagatavoja:
LSPA profesore Ilze Avotiņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  un docents Jānis Rimbenieks Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv