Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes MADONAS NOVADA SMECERES SILĀ NOTIEK LSPA ZIEMAS NOMETNES STUDENTIEM
MADONAS NOVADA SMECERES SILĀ NOTIEK LSPA ZIEMAS NOMETNES STUDENTIEM Drukāt
Pirmdiena, 10 februāris 2020 16:03

84269546 2828753493852346 4128756004424777728 o

Neraugoties uz šķietami slēpošanai nepiemērotiem laika apstākļiem, no 10. līdz 22. februārim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studiju programmas “Sporta zinātne” 3. kursā studējošie devušies uz Slēpošanas katedras organizēto ziemas nometni, kas notiek Madonas novada sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”, kurā sagatavota 1,3 km gara mākslīgā sniega slēpošanas trase.

Studiju programmas ietvaros nometni apmeklēs vairāk nekā 80 LSPA studenti, kuri pilnveidos prasmes slēpošanā un praktizēs nometņu plānošanu un organizēšanu.

“Smeceres sils” ir augsta līmeņa slēpošanas centrs, kas paralēli praktisko slēpošanas iemaņu apguvei, ļauj studentiem mācīties arī trases sagatavošanas pamatprincipus - iepazīt bāzes tehniku, mākslīgais sniega gatavošanas principus, slēpju sagatavošanas nosacījumus un jaunās elektroniskās šautuves darbu.

Šogad Slēpošanas katedra, organizē 2 nometnes:

-  Pirmā nometne Smeceres silā risinās no 10. – 14. februārim. To apmeklē 45 neklātienē un klātienē studējošie, programmā „Sporta zinātne”.

-  Otrā nometne notiek no 15. – 22. februārim. Nometni apmeklē 3.kursa klātienes studenti programmā „Sporta zinātne”.

Ziemas nometni nodrošina katedras vadītāja, profesore Daina Krauksta, profesors Juris Grants, asociētā profesore Ingrīda Smukā un docents Kalvis Ciekurs. 

Jau ziņots, ka 2019. gada 1.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) noslēdza ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Madonas novada pašvaldību, kas paredz pašvaldībai piederošo sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils"  izmantot studiju procesa īstenošanai ziemas mācību treniņu nometnēs, kā arī slēpošanas, biatlona, tūrisma un orientēšanās sporta apgūšanai un zinātniskās pētniecības īstenošanai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Madonas novada pašvaldības publicitātes foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv