Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PARAKSTA SADARBĪBAS LĪGUMU AR LATVIJAS SPORTA VETERĀNU-SENIORU SAVIENĪBU
LSPA PARAKSTA SADARBĪBAS LĪGUMU AR LATVIJAS SPORTA VETERĀNU-SENIORU SAVIENĪBU Drukāt
Trešdiena, 05 februāris 2020 15:37

IMG 9078IMG 9071Lai popularizētu fiziski aktīvu dzīvesveidu mūža garumā un sadarbotos pētniecībā, šodien – 5. janvārī, LSPA rektors Juris Grants un Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības prezidents, Olimpiskais čempions kanoe airēšanā Ivans Klementjevs parakstījuši sadarbības līgumu.

Līgums paredz aktīvāk sadarboties sporta zinātnes pētnieciskajā darbībā, kas vērsta uz pētījumiem par fiziskās aktivitātes ietekmi uz novecošanos, kā arī izstrādāt projektu pieteikumus par senioru aktivitāšu izpēti, jo īpaši pētot ilgtermiņa aerobās slodzes nozīmi senioru dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Puses vienojās arī par kopīgu izstāžu un prezentāciju rīkošanu, popularizējot sporta veterānu fiziskās aktivitātes un sacensības.

Pēc līguma noslēgšanas Ivans Klementjevs atklāja 2021. gadā gaidāmajai LSPA simtgadei veltīto Akadēmijas absolventu – sporta izcilnieku, foto galeriju, kurā skatāmi 24 individuālie un sporta komandu portretējumi. Tas ir fragments no Sporta veterānu-senioru savienības un Latvijas Sporta muzeja kopīgi veidotā projekta, kurā apkopoti visu laiku izcilākie Latvijas sportisti un komandas 100 fotogrāfijas, kurās fiksētas 170 personības.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv