Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes ŠOGAD STARPTAUTISKĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLA – OSRESS2020, NOTIKS ITĀLIJĀ, VERONAS UNIVERSITĀTĒ
ŠOGAD STARPTAUTISKĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLA – OSRESS2020, NOTIKS ITĀLIJĀ, VERONAS UNIVERSITĀTĒ Drukāt
Otrdiena, 04 februāris 2020 16:59

83947165 3125668114150160 1240646434965946368 nNo 29. līdz 30. janvārim LSPA rektors profesors Juris Grants sadarbībā ar Jozefa Pilsudska Varšavas Fiziskās izglītības universitātes Biala Podlaskas filiāles kolēģiem darba vizītē apmeklējuši Veronas Universitāti (Itālija), kuras laikā panākta vienošanās par 11. Starptautiskās Rekreācijas izglītības vasaras skolas „OSRESS 2020” norisi Veronas Universitātē.

Kā pastāstīja Juris Grants, tikšanās notika ar Veronas Universitātes profesoru Federiko Šenu (Federico Schena), kurš apstiprināja Universitates gatavību pievienoties OSRESS - Outdoor Sports and Recreation Education Summer School, kolektīvam, papildinot 10 Eiropas valstu augstskolu vasaras skolu organizēšanas konsorciju. Veronā gaidāmajai vasaras skolai pievienosies arī Boloņas Universitātes student sadarbībā ar profesoru Antonio Čičellu (Antonio Cicchella).

Vizītes laikā puses vienojās, ka šogad veronieši vasaras skolu rīkos no 16. līdz 22. septembrim. Vasaras skolas koordinatore ir LSPA pētniece un Veronas Universitātes viesdocētāja Alīna Kļonova.

2010.gadā OSRESS tradīciju iedibināja LSPA sadarbībā ar Jozefa Pilsudska Varšavas Fiziskās izglītības universitāti. Šajā laikā vasaras skolas piecas reizes notikušas Latvijā, trīs reizes Polijā, vienreiz Spānijā un Lietuvā.

Starptautiskās vasaras skolas mērķis ir sekmēt pieredzes apmaiņu un profesionālo izaugsmi Eiropas sporta speciālistiem un studentiem rekreācijas jautājumos, kā arī veicināt neformālo izglītību, izglītošanās procesā vienlīdzīgi iesaistot gan studentus, gan pasniedzējus. Tā ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas studentiem no pasniedzējiem un pasniedzējiem no studentiem.

Veronas Universitāti apmeklēja arī Polijas koleģi Anna Bodasinska un Kršištofs Pjehs (Krzysztof Piech).

DSC02779

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar prof. Juri Grantu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv