Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 28. JANVĀRĪ LSPA NOTIKS JĀŅA STRĒLNIEKA KONKURSA FINĀLS BASKETBOLĀ
28. JANVĀRĪ LSPA NOTIKS JĀŅA STRĒLNIEKA KONKURSA FINĀLS BASKETBOLĀ Drukāt
Otrdiena, 14 janvāris 2020 12:14

pafbetZināms laiks un komandas, kuras sacentīsies PAFBET LBAL Jāņa Strēlnieka konkursa finālā par ceļojumu uz Strēlnieka spēli Eirolīgā - tās ir LSPA/Rumba un LAVE. Abas komandas pirmā apļa laikā puslaika pārtraukuma konkursos sasniedza bilanci 7-2 un sacentīsies finālā, kas notiks 28.janvārī, LSPA jaunajā zālē, spēles starp LSPA/Rumba un LAVE puslaika pārtraukumā. Pati spēle sāksies 19.45, līdz ar to, konkursa fināls būs aptuveni 20:15.

Noteikumi - finālā no katras komandas piedalīsies 2 spēlētāji. Sacensība norisināsies līdz 15 iemestiem tālmetieniem, un līdz kādas komandas izcīnītām 2 uzvarām. LSPA/Rumba šajā finālā pārstāvēs Ēriks Liepa un Tomass Sparāns, bet LAVE - Reinis Brūveris un Janis Kliesmets.

Atgādinām, ka uzvarētāju komandas 2-3 pārstāvji brauks ceļojumā uz Jāņa Strēlnieka spēli Eirolīgā, ar apmaksātiem lidojumiem, dzīvošanu, J.Strēlnieka spēles apmeklējumu, un vakariņām ar Strēlnieka ģimeni.
*Šajā ceļojumā varēs doties arī vairāk kā 3 komandas spēlētāji, bet tiem par lidojumiem un dzīvošanu būs jānorēķinās pašiem.

PAFBET LBAL līgas organizatoru vārdā vēlamies teikt milzīgu paldies Jānim Strelniekam un Ievai Strēlniecei par konkursa atbalstu!

Informācija: LBAL

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv