Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Starptautiskās džudo sacensības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem
Starptautiskās džudo sacensības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem Drukāt
Trešdiena, 16 februāris 2011 13:34

Viļņā 2011.gada 12. februārī notika ikgadējās starptautiskās džudo sacensības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem. Vairāk nekā divdesmit sportistu no sešām valstīm sacentās individuālajā un komandu ieskaitē. Vislielākais dalībnieku skaits bija no Turcijas un tas ir saprotami, jo Turcijā šī gada aprīlī notiks Pasaules spēles neredzīgiem un vājredzīgiem. Šajās spēlēs iegūtie punkti stiprākajiem un veiksmīgākajiem sportistiem var pavērt ceļu uz Londonas Paralimpiskajām spēlēm.

Copy of IMG_0430_1600x1154_small

Džudo sacensībās Viļņa Latviju pārstāvēja tikai viens sportists, paralimpietis, LSPA džudo skolas audzēknis Kaspars Biezais. Izcīnot divas pārliecinošas uzvaras, Kaspars ieguva otro vietu. Ceļu uz zelta medaļu viņam aizšķērsoja spēcīgais džudists no Ungārijas Vincze Gabor.

Kasparam lieti noderēja pieredze un rūdījums, ko viņš ieguva treniņos kopā ar valsts izlases sportistiem un starptautiskajā treniņnometnē Ventspilī. Par šo iespēju lielu paldies jāsaka Latvijas Džudo federācijas prezidentam Gunāram Ķirsonam, kā arī Aleksandram Jackēvičam un valsts džudo izlases galvenajam trenerim Oļegam Baskinam.

Jāatzīmē arī paralimpiskās vienības ārsta Pāvela Mustafina augstā profesionalitāte Kaspara iegūtās traumas ārstēšanā.

Komandu ieskaitē pārliecinošu uzvaru ieguva Turcijas paralimpiskā džudo izlase.

Otro un trešo vietu -  attiecīgi Lietuvas un Itālijas komandas.

Informāciju apkopoja un sacensības fotografēja doc. A.Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv