Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ANASTASIJA KONDRATJEVA UN IVO KLEINBERGS UZVAR FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SACENSĪBĀS VIEGLATLĒTIKĀ
ANASTASIJA KONDRATJEVA UN IVO KLEINBERGS UZVAR FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SACENSĪBĀS VIEGLATLĒTIKĀ Drukāt
Ceturtdiena, 09 janvāris 2020 23:20

SSH 5300

8.janvārī LSPA vieglatlētikas manēžā notika tradicionālās fiziskās sagatavotības daudzcīņas sacensības vieglatlētikā “ZIEMAS DAUDZCĪŅA 2020”. Labāko kopvērtējuma rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja 1.kursa studente Anastasija Kondratjeva, savukārt vīriešu konkurencē pārliecinoši, otro gadu pēc kārtas, nepārspēts 2.kursa students Ivo Dans Kleinbergs. Sacensībās piedalījās 12 sievietes un 8 vīrieši.

Sportisti sacentās 5 disciplīnās - 20 metru skrējienā ar startu gaitā, trīssoļlēkšanā no vietas, pildbumbas mešanā no apakšas uz priekšu, barjerkāpšanā un atspoles skrējienā ar 3 kg pildbumbas pārvietošanu. Katrā disciplīnā iegūtā vieta veidoja punktu summu, jo mazāka kopvērtējuma punktu summa, jo augstāka vieta.

Sieviešu konkurencē ar 17 punktiem uzvaru izcīnīja 1.kursa 4.grupas studente Anastasija KONDRATJEVA. Sīva cīņa izvērtās starp otro un trešo vietu, dalībniecēm kopvērtējumā izcīnot vienādu punktu summu - 18. Ar divām individuālajām uzvarām otro vietu izcīnīja 2.kursa 3.grupas studente Kristīne KALNMAČA, godalgotajā trešajā vietā atstājot 2.kursa 2.grupas studenti Annu

ŠEVČENKO.

Vīriešu konkurencē pārliecinoši ar četrām individuālajām uzvarām un 8 punktiem, uzvaru izcīnīja 2.kursa 3.grupas students Ivo Dans KLEINBERGS. Otro vietu, ar 12 punktiem, izcīnīja 1.kursa 1.grupas students Matīss Matigars EZERIŅŠ. Trešo vietu, ar 14 punktiem, izcīnīja 2.kursa 3.grupas students Marks Kristians ŠTEINBERGS.

Labākie rezultāti dāmu konkurencē:

-     20 metru skrējiens ar startu gaitā - Kristīne Kalnmača, 2,32 s
-     trīssoļlēkšana no vietas - Ieva Šēra, 7,15 m
-     pildbumbas mešana no apakšas un priekšu - Ieva Šēra, 15,76 m
-     barjerkāpšana - Anastasija Kondratjeva, 9,18 s
-     5x20 metru atspoles skrējiens ar pildbumbas pārvietošanu - Kristīne Kalnmača, 44,55 s

Labākie rezultāti vīru konkurencē:
-     20 metru skrējiens ar startu gaitā - Ivo Dans Kleinbergs, 2.03 s
-     trīssoļlēkšana no vietas - Ivo Dans Kleinbergs, 8,78 m
-     pildbumbas mešana no apakšas un priekšu - Ivo Dans Kleinbergs, 20,92 m
-     barjerkāpšana - Marks Kristians Šteinbergs, 9,06 s
-     5x20 metru atspoles skrējiens ar pildbumbas pārvietošanu - Ivo Dans Kleinbergs, 40,89 s

Paldies studentiem par atsaucību un uzrādītajiem rezultātiem, kā arī Vieglatlētikas un peldēšanas katedras docētājiem par atbalstu sacensību organizēšanā un īstenošanā.

Sacensības organizēja Sporta zinātnes 4.kursa vieglatlētikas vecākā trenera specializācijas studenti.