Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 25 LSPA DEJU PĀRU KONKURENCĒ UZVARAS LAURUS PLŪC ARTŪRS KRŪMS UN SOFIJA SEMJONOVA
25 LSPA DEJU PĀRU KONKURENCĒ UZVARAS LAURUS PLŪC ARTŪRS KRŪMS UN SOFIJA SEMJONOVA Drukāt
Ceturtdiena, 12 decembris 2019 10:16

IMG 824511. decembrī LSPA XXIII Studentu sporta deju ieskaites konkursā piedalījās 25 ceturtā kursa deju pāri studiju programmā “Sporta zinātne”. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot 1. vietu pamatdeju programmā un Akadēmijas rektora Jura GRANTA kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu, saņēma Artūrs KRŪMS un Sofija SEMJONOVA. Savukārt Toms TREIHLERS pārī ar Diānu TANONU ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Artis ŠULCS un Līva Līga ZAĶE saņēma skatītāju simpātiju balvu.

Sacensību kopvērtējumā 2.vietā ierindojās Edgars LĀCIS pārī ar “Erasmus+” apmaiņas programmā studējošo Ekembeiru ALPAKU (Ecembeyra Alpak) no Turcijas, 3.vietu ieguva arī skatītāju simpātijas ieguvušie Artis ŠULCS un Līva Līga ZAĶE.

Šogad LSPA 4.kursa studenti sporta deju sacensībās, dejoja piecas dejas – Vīnes valsi, lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča, rumbu un džaivu. Dejotājus vērtēja pēc kritērijiem: ritma izjūta, stājas izteiksme, vizuālais izskats, artistiskums, uzvedība deju laukumā, vadīšana - sekošana, ķermeņa tehniskais izpildījums, ceļu un pēdu tehniskais izpildījums, orientācija deju laukumā.

Konkursa norises starplaikos skatītājus ar paraugdemonstrējumiem priecēja LSPA estētiskās vingrošanas meiteņu komanda un augstākā līmeņa deju profesionāļi.

Sacensības organizēja un vadīja LSPA Vingrošanas katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu. Lielu darbu šo sacensību organizēšanā un vadīšanā ieguldīja sporta deju kursa pasniedzējs Deniss SAVČENKO.

Deniss Savčenko: “Atskatoties pasākuma vēsturē, vārds “konkurss” un tā būtība, - apbalvot dalībniekus deju sacensību dažādās nominācijās ne vien ar stingro tiesnešu vērtējumiem, bet arī ar skatītāju balsošanu un žūrijas lēmumu, ir licis pasākumam atšķirties no pārējiem sporta deju pasākumiem Latvijā. Atšķirties ar savu oriģinalitāti, dalībnieku iespēju ne vien uzvarēt objektīvā tiesnešu vērtējumā, bet arī izcelties ar tērpu greznumu un apburošiem smaidiem sejās - līdz ar to kļūt par uzvarētāju “Skatītāju simpātija” un “Elegantākais pāris” nominācijās.”

Īpašs paldies sacensību tiesātājiem Anastasijai ŠKĻAROVA, Ksenija ŠORŅIKOVA, Igors GUSEVS, Madara NAUMČIKA, Alīna GORJUNOVA, Aļevtina GUTMANE, Megija Dana MORĪTE, Vicenc Torremade SANZ, Valērija Mišela PETRUŅA un Ņikita TOMS.

Elegantāko pāri noteica žūrijas komisija: LSPA rektors, profesors Juris GRANTS, studiju prorektore, profesore Andra FERNĀTE, LSPA deju konkursa patrons Viesturs KRAUKSTS, Studiju departamenta vadītājs, asoc. profesors Ivars KRAVALIS, Vingrošanas katedras vadītājs, asoc. profesors Leonīds ŽIĻINSKIS, profesors Uldis ŠVINKS un LSPA jaunrades projektu koordinatore, sporta deju sacensības tradīcijas iedibinātāja Līga FREIMANE.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv