Uz sākumu Jaunumi Studentiem ŠODIEN NOTIKS LSPA VOLEJBOLA TURNĪRS. KOMANDU PIETEIKŠANA LĪDZ 9.DECEMBRIM!
ŠODIEN NOTIKS LSPA VOLEJBOLA TURNĪRS. KOMANDU PIETEIKŠANA LĪDZ 9.DECEMBRIM! Drukāt
Ceturtdiena, 12 decembris 2019 00:06

voley turn afisa m 2Kā katru gadu arī šogad – 12.decembrī, LSPA notiks tradicionālais Akadēmijas Volejbola  turnīrs starp studējošo kursiem un arī darbinieku komandām. Komandu pieteikšanās turnīram līdz 9.cecembrim.

Sacensības organizē 2. kursa volejbola specializācijas studenti- Anija Jurdža, Katrīna Kaupāne, Emīls Ralfs Pastva, Raivis Ozoliņš, Arvils Keišs un Atvars Vilde.

NOLIKUMS   I   PIETEIKUMA ANKETA

 

Turnīra mērķis ir popularizēt volejbolu LSPA studentu un darbinieku vidū, kā arī nostiprināt draudzīgas attiecības starp studējošo kursiem, grupām un akadēmijas darbiniekiem. Turnīrs sniedz iespēju studējošajiem uzkrāt spēļu pieredzi un sacensībās noskaidrot aktīvāko un radošāko komandu, kā arī labākos turnīra spēlētājus.

Turnīra vieta un laiks: 2019. gada 12. decembris, pulcēšanās no plkst. 15:20, atklāšanas ceremonija 15:45 - LSPA A korpusa sporta zālē (129.)

Dalībnieki: LSPA 1. - 4. kursa studenti un akadēmijas darbinieki. Sieviešu un vīriešu komandas. Komandā drīkst spēlēt viens volejbola specializācijas students, vai students, kurš spēlē LSPA volejbola komandā.

Izspēles sistēma: Komandas dala apakšgrupās. Izspēļu sistēma un spēļu kalendārs tiks paziņots dienu pirms turnīra sākuma. Spēles notiks uz laiku. Ja spēles rezultāts sasniedzis 25 punktus, spēle beidzas. Fināls un spēle par 3.vietu noritēs līdz 25 gūtiem punktiem ar divu punktu pārsvaru, 1 sets.

Vērtēšana: Par uzvarētu spēli piešķir 2 punktus, par neizšķirtu spēli 1 punktu, par zaudētu spēli 0 punktus. Vienādu punktu gadījumā vērtēs mazo punktu attiecību.

Apbalvošana: Apbalvotas tiek 1.-3.vietu ieguvušās komandas. Būs pārsteiguma balvas nominācijās- turnīra MVP, labākais tiesnesis, radošākais komandas formas tērps.

Tiesāšana: Pirmo spēli un finālspeles tiesā 2. kursa volejbola specializācijas studenti, nākamās spēles tiesā zaudētāju komandas. Galvenais turnīra tiesnesis – Emīls Ralfs Pastva

Pieteikumi: Jāiesniedz e-pastā – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , līdz 9.decembrim. Parakstītus pieteikumus jāiesniedz spēļu dienā, reģistrējot komandu līdz plkst. 12:00 – 105. kabinetā. Šajā kabinetā no plkst. 11:30 notiks arī grupu izloze, kur tiek aicinātas visas pieteikušās komandas.

Informāciju sagatavoja:
2. kursa volejbola specializācijas studenti
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv