Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI PRAKTIZĒ PIELĀGOTĀS FIZISKĀS AKTIVITĀTES ĪPAŠĀ SPORTA FESTIVĀLĀ
LSPA STUDENTI PRAKTIZĒ PIELĀGOTĀS FIZISKĀS AKTIVITĀTES ĪPAŠĀ SPORTA FESTIVĀLĀ Drukāt
Pirmdiena, 11 novembris 2019 14:49

IMG-20191107-WA0040Vairāk nekā 80 LSPA veselības aprūpes un sporta zinātnes studiju programmu studenti 7.novembrī piedalījās un veica brīvprātīgā darbu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) organizētajā sporta festivāla “Nāc un sporto sev par prieku!”, kā arī guva vērtīgu praktiskā darba pieredzi studiju kursos “Speciālā izglītība sporta stundā” un “Pielāgotās fiziskās aktivitātes rehabilitācijā”.

Olimpiskajā sporta centrāElektrum” pasākumu apmeklēja 503 dalībnieki  - bērni un jaunieši ar dažādām invaliditātēm, kuri 36 pielāgotā sporta aktivitāšu pieturās veica dažādas aktivitātes un uzdevumus.

Pēc pasākuma daudzi dalībnieki un viņu vecāki, arī pedagogi, bija pateicīgi par pasākuma labo organizāciju, kā arī studentu pozitīvo un motivējošo attieksmi, palīdzot uzdevumu veikšanā.

LSPA Veselības aprūpes studiju virziena vadītāja profesore Aija Kļaviņa uzsvēra: “Pasākums mums visiem apliecināja LSPA topošo fizioterapeitu un sporta pedagogu profesionālo gatavību darboties nestandarta vidē, spējot pielāgot fiziskās aktivitātes uzdevumu ikviena dalībnieka inviduālajām  spējām.”

Arī sporta skolotāja Zanda Spūle-Vilcāne no Līvānu novada norādīja, ka bērni uz šo pasākumu brauc ar lielu entuziasmu un gaida šo notikumu visu gadu. Šogad skolotāja no Līvānu novada Rudzātiem uz festivālu atveda 14 bērnu komandu.

Festivāla norisi līdzfinansē Latvijas Paralimpiskai komiteja un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Informāciju sagatavoja:
LBJISF prezidente, prof. Aija Kļaviņa, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv