Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PREZENTĒ LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTĀ IZSTRĀDĀTĀS FIZIOTERAPIJAS MAĢISTRU PROGRAMMAS UKRAINAS AUGSTSKOLĀM
PREZENTĒ LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTĀ IZSTRĀDĀTĀS FIZIOTERAPIJAS MAĢISTRU PROGRAMMAS UKRAINAS AUGSTSKOLĀM Drukāt
Pirmdiena, 04 novembris 2019 12:27

20191025 115546 2No 21. – 26. oktobrim Kauņā, Lietuvas Sporta universitātē (LSU) notika LSPA koordinētā “Erasmus+” augstākās izglītības projekta “Inovatīva Izglītība Rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) partneru sanāksme. Tajā prezentēja jauno maģistra studiju programmu fizioterapijā, kuru īsteno Ukrainas Ļvovas, Kijevas un Ternopoles partneru augstskolās, iesaistot 173 studējošos.

Sanāksmes dalībnieki apmeklēja LSU zinātniskās laboratorijas un piedalījās studiju procesā kopā ar LSU fizioterapijas docētājiem. Ukrainas pārstāvji Kauņā uzturējās ilgāk, lai kopā ar Lietuvas kolēģiem apmeklēja fizioterapijas mācību un prakses vietas rehabilitācijas iestādēs un veselības aprūpes centros.

No LSPA sanāksmē piedalījās profesore Aija KĻAVIŅA (projekta koordinatore), docētāji Zinta GALEJA un Mārtiņš ČAMPA. Kopā projekta darba sanāksmē piedalījās 22 dalībnieki.

Sanāksmes dalībnieki atzinīgi novērtēja projekta pasākumu plānu, kurā LSPA prof. KĻAVIŅA rosināja veikt izmaiņas, lai turpmākās tikšanās galvenokārt būtu mācību vizītes projekta partneru docētājiem un studējošajiem. Tamdēļ plānotā darba grupas sanāksme Čehijā pārcelta uz mācību vizīti 2020. gada maijā Pori (Somija), kur projektā iesaistīto augstskolu pasniedzēji un studējošie līdzdarbosies studiju procesā kopā ar Somijas kolēģiem.

REHAB dalībnieku sanāksmi organizēja LSU fizioterapijas studiju programmu vadītāji sadarbībā ar universitātes Projektu daļu un Starptautisko sakaru daļu.

REHAB, kā Eiropas partnerības organizācijas, darbojas LSPA, Somijas Satakuntas Lietišķās zinātnes universitāte, Lietuvas Sportauniversitāte, Polijas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāte un Eiropas Pielāgoto fizisko aktivitāšu sporta federācija.

No Ukrainas projektā iesaistītas Sumijas apgabala Valsts universitāte, Ternopoles Valsts medicīnas universitāte, Ļvovas Valsts fiziskās izglītības universitāte, Nacionālā Fiziskās izglītības un sportā universitāte un Ukrainas Profesionālo standartu birojs veselības aprūpē, kā asociētie partneri līdzdarbojas Ukrainas Veselības ministrija un Ukrainas asociācija cilvēkiem ar invaliditāti.

“Erasmus+” projekta “Innovative Rehabilitation Education - Introduction of new master degree programs in Ukraine” (Nr. 598938-EPP-1-2018-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP) kopējais finansējums ir 997 249 euro.

REHAB logo

Informāciju sagatavoja:
Ph.D. Aija Kļaviņa,
LSPA profesore, projekta koordinatore,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv