Uz sākumu Jaunumi Studentiem REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELO PĀRGĀJIENA ORGANIZĒŠANU PILSĒTVIDĒ
REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELO PĀRGĀJIENA ORGANIZĒŠANU PILSĒTVIDĒ Drukāt
Otrdiena, 22 oktobris 2019 12:34

WhatsApp Image 2019-10-21 at 07.26.56 220. oktobrī neklātienē studējošie rekreācijas kvalifikācijas 4. kursa studenti, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja 30 km garu velo pārgājienu Rīgā, gar Daugavas labo krastu. Topošajiem rekreācijas speciālistiem tā bija lieliska iespēja pilnveidot zināšanas rekreācijas daudzveidībā, kā arī gūt pieredzi pasākumu organizēšanā un prieku, darbojoties kopā ar studiju biedriem.

Rīga caur gadsimtiem piedzīvojusi dažādas varas un laikus; dažādus pilsētas attīstības plānotājus un ideologus, kuri aiz sevis atstājuši sava laikmeta liecības. Tāpēc, dodoties velo pārgājienā gar Daugavas krastiem, ir iespēja iepazīt Rīgā zināmas un neredzētas vietas, vides objektus un arī vēsturi.

Pirmais velo pārgājiena dalībnieku apskates objekts bija Rīgas pils Vecrīgā. Tai sekoja Daugavas promenādē, kurā velobraucēji piestāja pie Lielā Kristapa skulptūras, pie pieminekļa 1905.gada cīnītājiem un Televīzijas torņa, kur uzzināja interesantus faktus par kultūrvēsturiskajiem objektiem. Tālāk maršruts aizvijās uz Ķekavas novada Rāmavas Depkina muižas parku.

Turpmākie maršruta pieturas punkti bija saistīti ar Ķengaraga promenādi, kur varēja apskatīt jaunu gulbju vērošanas un barošanas vietu, vēsturisko rūpnīcu “Sarkanais kvadrāts”, putnu vērošanas torni un agrāko Mazjumpravas muižas teritoriju.

Brauciena atpakaļceļā - caur Ķengaragu, dalībnieki brauca pa Maskavas forštates parkiem līdz Spīķeru laukumam, kur rezumēja maršruta distanci, gūtās zināšanas un iespaidus, kā arī dalījās pārdomās par maršruta pārveidošanas veidiem.

Brauciens sākās un noslēdzās pie velo nomas Vecrīgā.

Paldies visiem dalībniekiem par kopā pavadīto laiku un ieguldījumu velo pārgājienā!


Informāciju sagatavoja:
LSPA nepilna laika 4.kursa Rekreācijas kvalifikācijas students
Edgars Kuks, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv