Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes EIROPAS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS SPECIĀLISTI FIZIOTERAPIJĀ: JAUNAS IDEJAS VESELĪBAS APRŪPĒ. FIZIOTERAPIJAS BEIGAS?
EIROPAS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS SPECIĀLISTI FIZIOTERAPIJĀ: JAUNAS IDEJAS VESELĪBAS APRŪPĒ. FIZIOTERAPIJAS BEIGAS? Drukāt
Pirmdiena, 21 oktobris 2019 12:36

20191012 105521 1LSPA profesore Aija Kļaviņa no 10. līdz 12. oktobrim piedalījusies Eiropas Fizioterapijas augstākās izglītības tīkla (ENPHE) ikgadējā konferencē Groningenā (Nīderlandē), lai ģenerālā asamblejā spriestu par ENPHE tālāko nākotni un darbības formu.

Fizioterapijas beigas? – ar šādu provokatorisku jautājumu sākās konferences galvenā plenārsesija, kurā uzstājās grāmatas “End of Physiotherapy” (Fizioterapijas beigas) autors, asociētais profesors Deivids Nikols (David Nicholls) no Auklendas Universitātes Klīnisko zinātņu skolas (Jaunzēlande). 

Grāmatas autors runāja par pēdējo gadu pārmaiņām veselības aprūpē, kas rada nepieciešamību mainīt fizioterapeitu sagatavošanu un profesiju. Konferencē vairākkārt tika uzsvērti fizioterapijas profesijas nozarei būtiskie izaicinājumi šodienas tehnoloģiju un sabiedrībā notiekošo sociālo pārmaiņu kontekstā.

Groningenas ENPHE Konferencē piedalījās 250 dalībnieki no vairāk nekā 20 Eiropas valstīm.

ENPHE apvieno vairāk nekā 150 augstākās izglītības mācību iestādes, kas īsteno Fizioterapijas studiju programmas 30 Eiropas valstīs, arī Turcijā, Libānā un Krievijā, tai skaitā LSPA.

Konferences dienās prof. Aija Kļaviņa tikās ar Groningenas universitātes Cilvēku kustību izpētes centra pētniekiem, lai izveidotu profesionālu sadarbību starp LSPA un šī centra zinātniekiem.

cropped-05-04-17-logo-ENPHE-tekst

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA profesore, Ph.D. Aija Kļaviņa,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv