Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKTORS AR LOK VADĪBU PĀRRUNĀ SITUĀCIJU AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ
LSPA REKTORS AR LOK VADĪBU PĀRRUNĀ SITUĀCIJU AUGSTU SASNIEGUMU SPORTĀ Drukāt
Ceturtdiena, 03 oktobris 2019 07:50

IMG 76312.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika rektora Jura Granta tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadību, kuras laikā apsprieda jautājumu par nepieciešamību izstrādāt vienotu ilgtermiņa stratēģisko redzējumu augstu sasniegumu sporta attīstībai Latvijā.

Lai nepieļautu labāko sportistu un komandu tālāku rezultātu kritumu starptautiskā līmenī, puses bija vienisprātis, ka valstī vajadzīga padziļināta situācijas analīze un problēmas definēšana, lai lemtu par tālāku rīcības plānu situācijas uzlabošanai augstu sasniegumu sportā.

Sarunas laikā tika apspriests jautājums par nepieciešamību veidot valstiska mēroga, visu līmeņu, sadarbības partneru apvienību, kas sekmētu sporta nozari attīstošu pārmaiņu nodrošināšanu turpmākajos desmit gados.

Pārrunājot augstas klases sportistu sagatavošanu, puses aktualizēja arī jautājumu par augsti kvalificētu sporta speciālistu krīzi Latvijā un nepieciešamību pilnveidot sporta izglītības sistēmu, lai valstī sekmētu starptautiski konkurētspējīgu treneru sagatavošanu un pēctecību.

Tāpat sarunā tika skarti arī jautājumi par sportistu akadēmiskās izglītības iegūšanas iespējām paralēli sporta karjerai, kā arī citas sporta izglītības attīstības iniciatīvas.

Sarunas noslēguma abas puses vienojās, ka šādas tikšanās varētu notikt regulāri, lai analizētu paveikto un nospraustu jaunus mērķus.

Ar rektoru tikās LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv