Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA PIEDALĪJUSIES DESMITAJĀ REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2019
LSPA PIEDALĪJUSIES DESMITAJĀ REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2019 Drukāt
Svētdiena, 22 septembris 2019 13:06

20190917 182432

No 12.  līdz 19. septembrim Polijā,  Biala Podlaskā, jau 10. reizi norisinājusies rekreācijas sporta veidu starptautiskā vasaras skola „OSRESS 2019”. No LSPA tajā piedalījās 8 dalībnieki – 2 Akadēmijas studenti un 6 docētāji.

Vasaras skolu apmeklēja rektors profesors Juris Grants, asociētie profesori Ivars Kravalis, Ingrīda Smukā un Inta Bula-Biteniece, docenti Kalvis Ciekurs un Irēna Dravniece, kā arī maģistrantūrā studējošie Diāna Rutks arī Rutkis un doktorantūrā studējošais Behnams Boobani.

Vasaras skolā piedalījās 50 dalībnieki no astoņām Eiropas valstu augstskolām: Latvijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas un Bulgārijas.

Šogad “OSRESS 2019” mājvieta bija Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes Biala Podlaskas  filiāle. Organizatori bija nodrošinājuši pārdomātas aktivitātes, iepazinās ar Podlases reģiona rekreācijas resursu piedāvājumu, kā arī iesaistījās reģiona seno rotaļu un spēļu festivālā.

Vasaras skolas dalībnieki dalījās pieredzē ar pilsētas vispārizglītojošo skolu pedagogiem un audzēkņiem, vadot rotaļu un spēļu nodarbības Biala Podlaskas skolās. 

Starptautiskās vasaras skolas mērķis ir sekmēt pieredzes apmaiņu un profesionālo izaugsmi Eiropas sporta speciālistiem un studentiem rekreācijas jautājumos, kā arī veicināt neformālo izglītību, izglītošanās procesā vienlīdzīgi iesaistot gan studentus, gan pasniedzējus. Tā ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas studentiem no pasniedzējiem un pasniedzējiem no studentiem.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar asoc. prof. Ingrīdu Smuko

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv