Uz sākumu Jaunumi Studentiem "IESVĒTA" LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS JAUNOS STUDENTUS
"IESVĒTA" LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS JAUNOS STUDENTUS Drukāt
Otrdiena, 01 oktobris 2019 11:46

20190925 170156 2Kā katru gadu, arī šogad, 25.septembrī norisinājās LSPA Rekreācijas kvalifikācijas iesvētības pirmā kursa studentiem. Pasākums “…un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi…”, notika pie Bābelītes ezera.Pasākumu rīkoja otrā kursa Rekreācijas kvalifikācijas studenti , studiju kursa “Pedagoģiskā pilnveide kvalifikācijā” ietvaros.

Pasākuma saturā, organizatori iekļāva dažādas aktivitātes un pārbaudījumus, kas pirmkursniekiem sniedza ieskatu rekreācijas pasākumu veidošanā. Dalībniekiem vajadzēja iejusties pirātu lomā, parādīt savu spēku un veiklību rāpjoties kokā, “Baiļu takā” jāpārvar baiļu sajūta, kā arī jāapliecina savas zināšanas latviešu senvārdu atpazīšanā un jāiziet rudenīgo kastaņu un zīļu taka.

Pasākumam noslēdzoties, jaunie studenti parakstīja Rekreācijas speciālistu zvērestu. Organizatori bija sagatavojuši dalībniekiem nelielas dāvanas – lauku tējas maisiņus, kas jaunajiem studentiem sniegs vitamīnu devu veiksmīgām studijām kvalifikācijā.

Pasākumā piedalījās 17 pirmā un otrā kursa studenti, kā arī Slēpošanas katedras docētāji – asociētā profesore Ingrīda Smukā un docents Kalvis Ciekurs.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa studente Eilīna Antapsone

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv