Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI VINGRO OLIMPISKAJĀ DIENĀ
LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI VINGRO OLIMPISKAJĀ DIENĀ Drukāt
Piektdiena, 20 septembris 2019 17:37

IMG 7335Piektdien – 20.septembrī, arī mūsu Augstskolā notika “Olimpiskā diena 2019”, ar moto TU VARI, JA TU DARI!, kurā piedalījās 180 LSPA studenti un darbinieki.Uzmundrinošus vārdus pirms sporta aktivitātēm teica LSPA rektors profesors Juris Grants, kā arī īpašais viesis - trīskārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks pludmales volejbolā, Akadēmijas 3.kursā studējošais Aleksandrs Samoilovs.

LSPA studenti un docētāji šogad pulcējās LSPA sporta spēļu zālē. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas, 1.kursa studentes mūzikas ritmā pārējiem demonstrēja vingrojumus, ko tajā brīdī izpildīja Olimpiskās dienas dalībnieki visā Latvijā.

Entuziasma pilnie studenti izpildīja katru vingrojumu, cenšoties precīzi atdarināt vingrojumu kustības un soļus. Kopā ar viņiem vingroja arī docētāji, darbinieki un pasākuma organizatori.

Pēc kopīgās vingrošanas 18 studentu komandas sāka sacensības, piedaloties piecās sportiskās aktivitātēs.

Sacensību uzvarētājkomandas apbalvoja ar diplomu un dāvanām kuras sarūpēja LSPA, LSPA Sporta klubs un Latvijas Olimpiskā akadēmija.

Olimpiskās dienas organizēšanā aktīvi iesaistījās Latvijas Olimpiskā akadēmija un asociētā profesore Antra Gulbe. Paldies!

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja. Vairāk informācijas par „Olimpiskā diena 2019” skaties www.olimpiade.lv.

“Olimpiskā diena” šogad notika 768 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēs jaunu dalībnieku skaita rekordu – 150 000 dalībniekus no 101 pašvaldības.

IMG 7361  

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv