Uz sākumu Jaunumi Studentiem ŠODIEN ZEMESSARDZES 13. KĀJNIEKU BATALJONS AICINA LSPA STUDENTUS UN DARBINIEKUS UZ TIKŠANOS
ŠODIEN ZEMESSARDZES 13. KĀJNIEKU BATALJONS AICINA LSPA STUDENTUS UN DARBINIEKUS UZ TIKŠANOS Drukāt
Ceturtdiena, 19 septembris 2019 06:57

ZS19.septembrī, sākoties jaunajam studiju gadam, 1. Rīgas brigādes 13. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Kaspars MAZITĀNS aicina LSPA studentus un darbiniekus uz tikšanos, ar mērķi atjaunot Akadēmijas Zemessardzes nodaļu, veidojot 13. kājnieku bataljona zemessargu atbalsta punktu, kurā varēs darboties tieši mūsu Augstskolas studenti un darbinieki.

Tikšanās ar zemessargiem notiks 19. septembrī, LSPA 300. auditorijā, pulksten 15.30. Gaidīti visi interesenti!

Vairāk par dienestu Zemessardzē un cita bataljona kontaktinformācija meklējama vietnē Zemessardze.

Video par Zemessardzi: 
https://youtu.be/jMcnpL8Fskk

Dienests Zemessardzē studentiem un citiem interesentiem sniegs iespēju pilnveidot sevi, uzlabot fizisko sagatavotību, aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties mācībās Latvijā un ārvalstīs.

Jau ziņots, ka Zemessardzes nodaļas izveide ir likumsakarīga un ciešā sasaistē ar Valsts aizsardzības mācības skolotāju sagatavošanas plāniem LSPA. Akadēmija ir apņēmusies līdz 2020. gada vasarai izstrādāt un licencēt jaunu studiju programmu "Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība". Tajā tiks iekļauts specifisks modulis "Valsts aizsardzības mācība", kurā būs iegūstama gan sporta skolotāja, gan valsts aizsardzības mācības skolotāja kvalifikācija.

Dienesta laikā zemessargs apgūst dažādas militārās specialitātes, apgūst arī kaujas iemaņas, topogrāfiju un orientēšanos, ieroču mācību un citas prasmes. Par dienesta pienākumu izpildi un dalību mācībās katrs zemessargs saņem kompensāciju – 36 eiro dienā.

Zemessardzē uzņem 18 – 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu.

LSPA Zemessardzes nodaļas izveides koordinators ir LSPA viesdocents Einārs Pimenovs, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv