Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDIJAS LSPA SĀK 1.LĪMEŅA PROGRAMMAS STUDENTI, ARĪ AUGSTAS KLASES SPORTISTI
STUDIJAS LSPA SĀK 1.LĪMEŅA PROGRAMMAS STUDENTI, ARĪ AUGSTAS KLASES SPORTISTI Drukāt
Otrdiena, 03 septembris 2019 17:42

IMG 72453.septembrī uz informatīvo kopsapulci un studiju līgumu slēgšanu LSPA ieradās 74 pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Izglītības un sporta darba speciālists” studenti. Studijas programmā sākuši arī ilggadējie Latvijas hokeja valstsvienības dalībnieki: aizsargs, ar triju Olimpisko spēļu pieredzi, Georgijs PUJACS; centra uzbrucējs, arī ar triju Olimpisko spēļu pieredzi, Jānis SPRUKTS; aizsargs Aleksandrs JEROFEJEVS; aizsargs Maksims ŠIROKOVS; uzbrucējs, ar divu Olimpisko spēļu pieredzi, Lauris DĀRZIŅŠ; aizsargs Sergejs DURDINS, kā arī Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristers ROZĪTIS, Latvijā vadošie karatisti Viktorija REZAJEVA un Ivars PRIČINS.

Ar jaunajiem studentiem tikās LSPA rektors profesors Juris GRANTS un 1.līmeņa studiju programmas direktore Ilona BLEKTE, kuri klātesošos iepazīstināja ar studiju kārtību un akadēmiskās dzīves piedāvātajām iespējām.

Nodarbības pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Izglītības un sporta darba speciālists” studenti sāks 17., 18., un 19.septembrī, pēc NODARBĪBU SARAKSTA.

Apsveicam jaunos studentus ar pievienošanos Akadēmijas kolektīvam un vēlam veiksmīgas studijas!

Informāciju/foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv