MEKLĒ BRĪVPRĀTĪGOS DARBAM EIROPAS ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRĀ RĪGĀ Drukāt
Pirmdiena, 26 augusts 2019 16:40

LFF 2019 2Latvijas Futbola federācija (LFF) izsludina pieteikšanos brīvprātīgo palīgu pozīcijām darbam Eiropas U-19 telpu futbola čempionāta finālturnīrā, kas no 8. līdz 14. septembrim notiks Arēnā Rīga.

Brīvprātīgie tiek meklēti tādās ar čempionāta norisi saistītās pozīcijās kā informācijas centra darbinieks, akreditācijas centra darbinieks, preses centra asistents, biļešu kontrole un sēdvietu ierādīšana, dopinga kontroles asistents, noliktavas asistents un jaunatnes programmas asistents.

Sīkāks pozīciju apraksts pieejams un pieteikšanās iespējama zemāk norādītajā vietā:

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA UN PIETEIKUMA ANKETA

 
LFF un UEFA kā turnīra rīkotāji brīvprātīgajiem nodrošinās čempionāta oficiālo darba formastērpu, ēdināšanu un transportu uz mājām tajos gadījumos, kad pienākumu veikšana beigsies vēlās vakara stundās.

Piesakoties brīvprātīgo palīgu pozīcijām, interesentiem ir dota iespēja kļūt par svarīgu un neatņemamu sastāvdaļu no pirmā Eiropas mēroga finālturnīra UEFA organizētajās sacensībās, kura uzņemšana uzticēta Latvijai. Dalība šāda līmeņa un vēriena sporta pasākumā brīvprātīgajiem palīgiem sniegs unikālas pieredzes iegūšanas un kontaktu nodibināšanas iespējas.

LFF projektu vadītājs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv