Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠOVASAR LSPA DOCĒTĀJI PILNVEIDOJUŠI ZINĀŠANAS ANGĻU VALODĀ UN LĪDERĪBĀ
ŠOVASAR LSPA DOCĒTĀJI PILNVEIDOJUŠI ZINĀŠANAS ANGĻU VALODĀ UN LĪDERĪBĀ Drukāt
Ceturtdiena, 22 augusts 2019 15:09

IMG 6074LSPA turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā”. Projekta īstenošanas posmā studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” docētāji veikuši profesionālo pilnveidi divos virzienos – angļu valodā un līderības prasmju apguvē. 

Jūnija divās nedēļās, LSPA pasniedzēji apmeklēja līderības kursus, kur apguva vadības komunikāciju, vērtēja komunikāciju kā iesaistes veicinātāju, runāja par ieradumiem un līderību, kas ietekmē darba efektivitāti, kā arī iepazinās ar līdera personību un citiem tematiem.

Jau ziņots, ka LSPA projektu „Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr. 8.2.2.0/18/I/006) īsteno no 2018.gada decembra līdz 2022.gada 30.novembrim. Projekta kopējās izmaksas ir 642 600 euro, no kura 546 210 euro ir ESF finansējums, bet 96 390 euro - valsts finansējums.

Informāciju sagatavoja:
projekta koordinatore Iveta Birziņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

FOTO: Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv