Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 28. AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA”
28. AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Sestdiena, 10 augusts 2019 17:19

LSPA P uznemsana bak kl 2019 ml insta28.augustā  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks papildus studentu uzņemšana profesionālajās augstākās izglītības bakalaura studiju programmās „SPORTA ZINĀTNE” un “FIZIOTERAPIJA”, studijām pilna laika klātienē. Tā kā valsts budžeta vietas programmā “Sporta zinātne” ir aizpildītas un grupas noformētas, papilduzņemšana notiks studijām par maksu, ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām pēc pirmā semestra.

Iepriekšēja pieteikšanās papilduzņemšanai, no 1. līdz 27. augustam, notiek LSPA kancelejā, 2.stāva 200.telpā vai zvanot - 67543410. Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot - 26398856 vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Dokumentu pieņemšana programmu “Sporta zinātne” un “Fizioterapija” apguvei notiks 28.augustā, LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinetā, no pulksten 8:30 līdz 10:00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā (kārto tikai programmas “Sporta zinātne” reflektanti; programmas “Fizioterapija” reflektanti iestājpārbaudījumu nekārto) notiks tajā pašā dienā - 28.augustā, no pulksten 10.00. LĪDZI JĀŅEM SPORTA TĒRPS.

Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 25 EUR. No maksājuma atbrīvoti bāreņi. 

REKVIZĪTI:
Maksātājs: 
vārds, uzvārds, personas kods
Saņēmējs: 
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                 Reģ. Nr: 90000055243
                 Banka: Valsts kase; 
                 Bankas kods: TRELLV22, 
                 Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām pilna laika klātienes nodaļā. Kods 21351 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2019./2020. akadēmiskajam gadam, ja neiegūst budžeta vietu, ir 1490 Euro, ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē, ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”, specializējoties arī sporta jomā. Studiju maksa 2019./2020.akadēmiskajam gadam ir 2440 Euro.

Esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Abas programmas ir akreditētas.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv