Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 23.JŪLIJAM TURPINĀS JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA”
LĪDZ 23.JŪLIJAM TURPINĀS JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS “SPORTA ZINĀTNE” UN “FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Ceturtdiena, 20 jūnijs 2019 11:42

LSPA uznemsana bak kl 2019 ml instaNo 15.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumentu pieņemšana studijām notiek līdz 23.jūlijam, katru dienu, izņemot svētdienu – 21.jūliju. Ierašanās Akadēmijas centrālās ēkas 1.stāvā, 131.kabinetā, no plkst.10.00 līdz 17.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju jāmaksā 25 Euro. No maksājuma atbrīvoti bāreņi. Maksājumu var veikt arī Akadēmijā, vienlaicīgi ar dokumentu iesniegšanu.

LSPA 2019./2020.studiju gadā  programmā „Sporta zinātne” plānotas 83 valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.

Iestājpārbaudījumi, 24. un 25.jūlijā, fiziskajā sagatavotībā, notiek vienīgi bakalaura programmas “Sporta zinātne” reflektantiem; programmas “Fizioterapija” reflektanti iestājpārbaudījumu nekārto. 26.jūlijā, pēc dokumentu iesniegšanas un iestājpārbaudījuma, “Sporta zinātnes” reflektanti varēs iepazīties ar konkursa rezultātiem. Studiju programmas “Fizioterapija” reflektanti konkursa rezultātus uzzinās 24.jūlijā.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums.

Plašāka informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 67543420 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2019./20. akadēmiskajam gadam, ja neiegūst budžeta vietu, ir 1490 Euro, ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē, ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”, specializējoties arī sporta jomā. Studiju maksa 2019./20.akadēmiskajam gadam ir 2440 Euro.

Esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Uzņemšana studijām bakalaura programmās neklātienē notiks no 21. līdz 23.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 26. līdz 30.augustam.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv