Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM
LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM Drukāt
Otrdiena, 25 jūnijs 2019 10:48

logo3Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludina konkursu uz akadēmiskā personāla amatiem trīs katedru akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās.

SPORTA SPĒĻU katedrā
- Profesors (Sporta zinātnes nozare, sporta pedagoģijas apakšnozare; Handbols).

SPORTA un TRENIŅU TEORIJAS, PEDAGOĢIJAS, PSIHOLOĢIJAS un PEDAGOĢISKO PRAKŠU  katedrā
- Profesors (Sporta zinātnes nozare, sporta pedagoģijas apakšnozare; Vispārīgā un attīstības psiholoģija; Sociālā un saskarsmes psiholoģija; Sporta psiholoģija; Biznesa un vadības psiholoģija).

VADĪBAS un KOMUNIKĀCIJAS ZINĀTNES katedrā  
- Asociētais profesors (Sporta zinātnes nozare, sporta teorijas un vēstures apakšnozare; Sporta socioloģija; Sporta vadība; Sporta organizācijas vadība; Sporta un fitnesa tirgzinības; Projektu izstrāde).

Dokumenti saskaņā ar Nolikumu par akadēmiskā personāla vēlēšanām iesniedzami mēneša laikā pēc sludinājuma publicēšanas žurnālā ”Sports” 2019.gada jūnija numurā, LSPA zinātniskajai sekretārei Irēnai Dravniecei, Brīvības gatvē 333, 221.kabinetā. Uzziņas pa tālr. 67543355.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv