Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 30 GADI LSPA STUDENTU TŪRISMA NOMETNEI “KVĒPENE”
30 GADI LSPA STUDENTU TŪRISMA NOMETNEI “KVĒPENE” Drukāt
Piektdiena, 07 jūnijs 2019 12:54

DSC01348 2No 30. maija līdz 6. jūnijam Gaujas ūdens tūrisma apmetnes vietā „Kvēpene”, jau 30. Reizi norisinājās LSPA vasaras nometne, kurā, 77 klātienē un 40 neklātienē studējošie, 2.studiju gada studenti apguva zināšanas orientēšanās un tūrisma studiju kursos.

Pirmās trīs dienas nometnē praktiskās zināšanas apguva neklātienes studenti, bet nākamās piecas - klātienē studējošie. Nometnes laikā studenti orientēšanās un tūrisma teorētiskās zināšanas pielietoja praksē, kā arī uzlaboja savstarpējās sadarbības prasmes, iepazīstot labāk vienam otru.

Lai tūrisma nometne būtu piesātinātāka ar dažāda veida aktivitātēm, Akadēmijas Rekreācijas specializācijas studenti sadarbībā ar asoc. prof. Ingrīdu Smuko, nometnes dalībniekiem noorganizēja nakts piedzīvojumu trasi. Savukārt ar asoc. prof. Ingu Liepiņu Rekreācijas specializācijas 3.kursa studenti, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, devās nelielā pārgājienā “Nakts zem zvaigznēm”, ar mērķi nakšņošanas pajumti iekārtot bez teltīm.

Tūrisma studiju procesa īstenošanā piedalījās arī Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes (The Jozef Pilsudski Academy of Physical Education) Biala Podlaskas  filiāles profesors Artūrs Litviniuks (Artur Litwiniuk), projekta "Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās LSPA" (8.2.2.0/18/I/006) ietvaros.

Nometni organizēja LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra. Nometnes vadītāja – profesore Daina Krauksta. Atbildīgā par studiju kursu „Tūrisms" – asoc.prof. Inga Liepiņa, par studiju kursu "Orientēšanās" - asoc. prof. Baiba Smila. Nometnē strādāja un studiju procesu nodrošināja arī profesors Juris Grants, asoc. prof. Ivars Kravalis, lektore Ligita Indriksone un docents Kalvis Ciekurs.

Informāciju sagatavoja:
LSPA asoc. prof. Inga Liepiņa,   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  
Foto: prof. Juris Grants, asoc. prof. Inga Liepiņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv