Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 25. UN 26. JŪNIJĀ LSPA PIEŅEM DOKUMENTUS STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ
25. UN 26. JŪNIJĀ LSPA PIEŅEM DOKUMENTUS STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ Drukāt
Trešdiena, 05 jūnijs 2019 22:07

LSPA mag 2019 ml insta25. un 26. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) sāksies studentu uzņemšana nākamā akadēmiskā gada studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā".

Dokumentu pieņemšana maģistrantūras un doktorantūras studijām, ar iespēju kandidēt uz valsts budžeta finansētām vietām, programmās „Sporta zinātne” un „Veselības aprūpes speciālists sportā”, kā arī uz maksas studiju vietām notiek 25. un 26.jūnijā. Dokumentus jāiesniedz, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 10:00 līdz 16:00. Programmās „Sporta zinātne” dokumentu iesniegšana notiek B korpusā, 158-a telpā (1.stavs), bet programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” B korpusā, 158-c telpā (1.stāvs).

Pirms dokumentu iesniegšanas, topošajiem studentiem, jāveic maksājums 25 EUR apmērā par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI.
Maksātājs: vārds, uzvārds, pers. kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām maģistrantūrā vai doktorantūrā. Beigās obligāti uzrādot kodu - 21351! (Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts). 

Iestājpārbaudījums MAĢISTRA un DOKTORA programmās “SPORTA ZINĀTNE” notiks 27.jūnijā, MAĢISTRA programmā "VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ" – 28.jūnijā. Tajā pašā dienā, pēc konkursa, studiju programmu reflektanti varēs iepazīties arī ar konkursa rezultātiem.

Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā http://uznemsana.lspa.lv/. Jautājumos saistībā ar Maģistra un Doktora programmu “Sporta zinātne”, lūdzam sazināties ar izglītības metodiķi Ievu Kumpiņu, tel.: +371 67799521,  e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Savukārt jautājumi par profesionālo maģistra augstākās izglītības studiju programmu "Veselības aprūpes speciālists sportā" vislabāk pārrunājami ar programmas direktoru un studiju specializācijas virziena "Sporta fizioterapeits" vadītāju Mārtiņu Čampu, tel.: +371 67799541, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Profesionālais maģistrs "Sporta zinātnē" sagatavo izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām: sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris.

Savukārt maģistra programmas „Veselības aprūpes speciālists sporta jomā” absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar vienu no virzieniem: sporta fizioterapeits vai pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā. Lai studētu šajā programmā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā.

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 47813) akreditēta līdz  2023.gada 31.decembrim (Saskaņā ar Augstskolu likuma pārejas noteikumu 48.punktā noteikto). Programmas studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši, bet pilna studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir EUR 2795. Pretendentus ar bakalaura grādu, vai ar augstāko izglītību radniecīgā zinātņu nozarē vai apakšnozarē ieskaita maģistrantūrā tikai maksas grupā. Programmas maksa: 3440,00 EUR  (programmas maksa 2925,00 EUR + izlīdzinošo studiju kursu moduļu maksa  645,00 EUR).

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” (kods 47722) akreditēta līdz 2021.gada 31.decembrim (Saskaņā ar Augstskolu likuma pārejas noteikumu 48.punktā noteikto). Programmas studiju ilgums 2 gadi. 2019./2020.akadēmiskajā gadāstudiju maksa 1710.00 EUR, pilna studiju programmas maksa (2 gadi)  3420.00 EUR.

Arī akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 51813) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta uz pilnu termiņu - līdz 2023.gada 31.decembrim. Tā sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Dr.paed.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši, bet studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir EUR 6192.

Dokumentu pieņemšana pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” notiks no 15. līdz 20.jūlijam un no 22. līdz 23.jūlijam, neklātienē no 21. līdz 23.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 26. līdz 30.augustam.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv