Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AICINĀM STUDĒT LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ BAKALAURA, MAĢISTRA, DOKTORA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS
AICINĀM STUDĒT LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ BAKALAURA, MAĢISTRA, DOKTORA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS Drukāt
Pirmdiena, 24 jūnijs 2019 12:43

LSPA uznemsana 2019 ml instaStudē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) – iegūsti augstāko izglītību sporta zinātnes un veselības aprūpes studiju programmās. Šovasar uzņemšana notiks bakalaura, maģistra, doktora un pirmā līmeņa studiju programmās pilna un nepilna laika studiju programmu apguvei.

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem var izmantot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai telefona numuru: 26398856.

No 25. līdz 26. jūnijam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”, ar specializāciju sporta fizioterapijā vai pielāgoto fizisko aktivitāšu specialitātē rehabilitācijā. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums - 4 semestri. Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

No 15. līdz 20. un no 20. līdz 23. jūlijam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām pilna laika klātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā.Studiju programmas “Sporta zinātne” reflektantiem 24. un 25. jūlijā būs jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā.Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums - 9 semestri. Programmā „Sporta zinātne” plānotas vairāk nekā 80 valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.  Plašāka informācija.

No 21. līdz 23. augustam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā. Studiju ilgums - 9 semestri. Nepilna laika programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu. Plašāka informācija.

No 29. līdz 30. augustam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām pirmā līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Studiju ilgums – 4 semestri. Ir budžeta vietas. Plašāka informācija.

Dokumentu iesniegšana un noformēšana studijām maksā 25 Eur.

www.uznemsana.lspa.lv

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv