Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes JAU OTRO GADU LSPA DOCĒTĀJI UZVAR NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ
JAU OTRO GADU LSPA DOCĒTĀJI UZVAR NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ Drukāt
Ceturtdiena, 23 maijs 2019 11:57

IMG 5750

22. maijā Akadēmijas stadionā 6. reizi norisinājās Sporta spēļu katedras, Handbola specializācijas, studentu rīkotais turnīrs handbolā par godu Nila Graša piemiņai. Turnīrā piedalījās 117 dalībnieki 19 komandās, tai skaitā ārvalstu studenti un arī docētāji, kuri spēkiem mērojās MINI handbolā.

Šogad turnīrā piedalījās 7 dāmu un 12 vīru komandas, kas pulcēja 117 studentus un docētājus.

12 vīru komandas sadalījās divās apakšgrupās, aizvadot viena apļa turnīru, - divas labākās komandas iekļuva pusfinālos, lai tālāk cīnītos par iespēju iekļūt lielajā finālā. Savukārt 7 dāmas, vienas grupas ietvaros, izspēlēja vienu apli.

Vīriešu konkurencē vietu sadalījums:
1. DOCĒTĀJI
2. SUPERLUKS (СУПЕРЛЮКС)
3. PĻAVIŅU PĻĀVĒJI

Vīru konkurencē jau otro gadu pēc kārtas 1. vietu izcīnīja DOCĒTĀJU komanda, kurā spēlēja Jānis Žīdens, Krišjānis Kuplis, Renārs Līcis, Rihards Leja, Mārtiņš Čampa, Sergejs Saulīte, Gunārs Andersons un Ēriks Aļaškevičs.

Godalgotā 2. vieta 2. kursa 1. grupas studentiem no komandas СУПЕРЛЮКС – Krists Bitenbinders, Jānis Dīķis, Ēriks Liepa, Roberts Brikamnis, Māris Pļavnieks, Džordans Inge.

Savukārt 3. vietu ieguva pagājušajā gada 4. vietas ieguvēji PĻAVIŅU PĻĀVĒJI – Sandis Savickis, Krišs Spirks, Artūrs Turiks, Kārlis Beikerts, Agris Apkalns.

Pārliecinoši no vīriešu A grupas izgāja DOCĒTĀJU komanda ar vinnētām 5 spēlēm no 5, viņiem pievienojās komanda СУПЕРЛЮКС, kas attiecīgi arī finālā sastapās ar DOCĒTĀJU komandu, kurai nācās piekāpties, ieņemot 2. vietu finālā. 1. vietas pjedestālu ieņēma DOCĒTĀJU komanda.

Arī B grupā kā pirmie pārliecinoši, uzvarot 5 spēles no 5, izgāja PĻAVIŅU PĻĀVĒJI, kuri turnīrā kopumā ieņēma 3. vietu pusfinālā, ļoti sīva cīņā piekāpjoties СУПЕРЛЮКС komandai. No B grupas , kā otrie, izgāja komanda BEZ SMĒRES, kuri cīņā par 3. vietu piekāpās PĻAVIŅU PĻĀVĒJU komandai.  

Dāmu konkurences vietu sadalījums:
1. KAS IR HANDBOLS?
2. KLAKKS
3. ZACENĪTE&CO

Par turnīra uzvarētājām kļuva 2. kursa  studentes no komandas KAS IR HANDBOLS?, kurā spēlēja – Diāna Mihele, Agate Leja, Anastasija Muraško, Laura Sāmiete, Aiva Balcere, Kintija Diāna Hofmane.

2. vietu ieguva pirmkursnieces no 1.2 grupas, ar komandas nosaukumu KLAKKS kuras sastāvā bija – Anija Jurdža, Klinta Mārtiņjēkaba, Kristiāna Klestrova, Selīna Kalnišķe, Laura Sondore, Kitija Holšteine.

3. godalgoto vietu ieguva arī 1. kursa studentes no komandas ZACENĪTE&CO -  Agnese Jermacāne, Katrīna Kaupāne, Eilīna Antapsone, Kristiāna Zakarīte, Zane Rene, Anastasija Fjodorova.

Dāmas aizvadīja spēles viena apļa ietvaros. Turnīra uzvarētājas - komanda KAS IR HANDBOLS?, kā pirmās kvalificējās kopvērtējumā ar 9 punktiem, kamēr aiz muguras palika 3 komandas, kurām katrai bija 8 punkti. Rezultātā 2. vietas ieguvējas bija komanda KLAKKS un godalgoto 3. vietu ieguva ZACENĪTE&CO.

Turnīra laikā tiesneši noteica labākos spēlētājus. Par labāko spēlētāju atzīta Agate Leja no 1. vietas ieguvēju komandas KAS IR HANDBOLS?, savukārt vīru konkurencē par labāko spēlētāju tika atzīts 2. vietas ieguvēju СУПЕРЛЮКС vārtsargs Jānis Dīķis.

Paralēli turnīram ikvienam bija iespēja veikt individuālo stafeti, kurā precīzākie, ātrākie un veiksmīgākie studenti bija: Agate Leja (3,16 sek), Diāna Mihele (3,18 sek), Regīna Rudzīte (3,63 sek), Armands Jakušenoks (1,73 sek), Mārtiņš Pļāvējs (2,59 sek), Klāvs Vorslavs (2,69 sek)!

APSVEICAM VISUS UZVARĒTĀJUS, VĒLAM PANĀKUMUS GAN SPORTĀ, GAN MĀCĪBĀS!

Vislielākais paldies Handbola specializācijas studentiem un handbolistiem: Ievai Lapsai, Darjai Saveļjevai, Elīnai Mārtiņai, Iļjam Skopincevam, Kintijai Kokinai, Lāsmai Zagorskai, Kristeram Rihardam Ozolam, Mārtiņam Stepuļenokam un Dogan Alp Arin.

Īpašs paldies LSPA Sporta klubam un Latvijas Treneru tālākizglītības centram par sarūpētājām balvām, kā arī atbalstītājiem Latvijas Handbola federācijai, Spray Tan un solāriju studijai ‘’Adrenaline Tan’’, kvest istabām ‘’Escape Room”, Latgales dārzeņiem ‘’Mežvidu tomāti”, SIA Snacks and more ‘’Pop House’’, rokām darinātajām ‘’Smuk-Ziepēm’’, latvju rakstu adījumiem ‘’AnRita’’, enerģijas dzērieniem ‘’Red Bull’’, sporta klubam ‘’Lemon Gym’’, Latvijas Sporta muzejam par sagādāto balvu klāstu!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 4.kursā studējošā un sacensību galvenā tiesnese
Elīna Mārtiņa, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209 un Sigitu Rogu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv