Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI GAUJĀ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMU
LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI GAUJĀ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMU Drukāt
Otrdiena, 21 maijs 2019 17:00

20190518 135107 2Latvijas ūdens tūrismam ir senas tradīcijas un bagāta vēsture. Tāpēc LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie neklātienes studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras asociētajām profesorēm Ingu Liepiņu un Ingrīdu Smuko, Cēsu apkaimē organizēja rekreatīvu dienas braucienu ar laivām pa Gauju, lai pilnveidotu savas prasmes ūdens tūrismā un iepazītu ūdens tūrisma infrastruktūru.

18.maija pasākumā piedalījās 16 laivotāji, kuri, īpaši saulainos laika apstākļos, devās jautrā un prieka pilns laivu brauciens pa Gauju. Studenti bija izvēlējušies krāšņo, ainavisko un smilšakmens atsegumiem bagāto Gaujas maršrutu no Žagarkalna līdz Gaujas pārceltuvei Līgatnē, ar kanoe laivām pievarot 17 km garo distanci.

Brauciena laikā dalībnieki varēja aplūkot Leimaņu un Spriņģu iezi, kā arī skaistās Ķūķu klintis, pie kurām asāku sajūtu cienītāji izbaudīja trīs pakāpju krāces. Tāpat laivotāji patīkamā atmosfērā kopīgi gatavoja pusdienas un piedalījās organizatoru rīkotajās aktivitātēs.

Paldies dalībniekiem! Un uz tikšanos nākamajos rekreācijas pasākumos!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 4. kursa nepilna laika neklātienē studējošais Mārtiņš Veģeris
Foto: Valērija Grišāne un Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv