Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LIZDA TIEKAS AR AKADĒMIJAS DARBINIEKIEM UN AICINA UZ CIEŠĀKU SADARBĪBU
LIZDA TIEKAS AR AKADĒMIJAS DARBINIEKIEM UN AICINA UZ CIEŠĀKU SADARBĪBU Drukāt
Otrdiena, 14 maijs 2019 14:56

IMG 5193 214. maijā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāju un darbinieku kolektīvu, lai informētu par arodbiedrības paveiktajiem un plānotajiem darbiem augstākajā izglītībā un pētniecībā, kas saistīti, ar izglītības nozares finansējumu, augstākajā izglītībā strādājošo atalgojumu, mācībspēku darba slodzes sakārtošanu un atbalstu zinātnei.

LIZDA eksperte augstākās izglītības un zinātnes jautājumos Dita Štefenhagena LSPA darbiniekus aicināja aktīvāk stāties arodbiedrībā un iesaistīties LIZDA darbā, lai efektivizētu pedagogu darba tiesību aizsardzību, tai skaitā akadēmiskajā vidē.

LIZDA pārstāve arī iepazīstināja ar augstskolu mācībspēku aptaujas “Par augstākās izglītības mācībspēku cienīgu darbu” starprezultātiem. Aptauja notiek, lai LIZDA varētu efektīvāk pārstāvēt augstskolu un zinātnisko institūciju intereses dialogā ar augstākās izglītības politikas veidotājiem un panākt, lai tiktu uzlaboti mācībspēku darba apstākļi, atalgojums un citi nosacījumi.

Štefenhagena īpašu uzmanību veltīja augstskolu atšķirīgajai interpretācijai par docētāju darba slodzes noteikšanas jautājumiem un uzsvēra nepieciešamību veidot vienotu darba pienākumu konceptualizēšanu docētāju darba pienākumu uzskaitē, kā arī informēja par aicinājumu Izglītības un zinātnes ministrijai veidot darba grupu lai slodžu jautājumu sakārtotu vienotā sistēmā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv