23. MAIJĀ SEMINĀRS "TRENERU UN AUGSTU SASNIEGUMU STUDENTU SPORTA KOMPETENČU PILNVEIDE" Drukāt
Pirmdiena, 13 maijs 2019 04:28

LASS sem 2017Ceturtdien – 23.maijā, Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) rīko semināru “Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide” (8 stundas), kas domāts 30. Pasaules Vasaras Universiādes treneriem un sportistiem un sporta speciālistiem. Seminārs notiks LSPA. Pieteikšanās līdz 21.maijam.

2018.gada 23.maijā

SEMINĀRS
„Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide” (8. st.)

Semināra saturs un tēmas: Teorētiskās un praktiskās lekcijas – CIGUN programmēšana mūsdienu sportā – augstu sasniegumu sekmēšanai; dopings un farmācija; izklupiena un pietupiena izpildes tehnika un ietekmes novērtējums treniņa procesā.

Norise: Seminārs tiek organizēts LSPA, Rīgā, Brīvības gatve 333. Sākums 2019.gada 23.maijā plkst. 10.00 (Reģistrēšanās no 09.30 – 10.00). Dalībnieki semināra noslēgumā saņems LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

DARBA PROGRAMMA

Pieteikšanās: Lūdzam pieteikties līdz 2019.gada 21.maijam (vietu skaits ierobežots): LASS biedriem un starptautiskās studentu sporta kustības dalībniekiem seminārs ir bez maksas; citiem interesentiem dalības maksa 30 EUR.

Pieteikties iespējams zvanot: +371 28684397 (Kitija Seņkāne) vai rakstot e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Piesakoties jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija un e-pasts.  

Semināra dalībniekiem līdzi jāņem sporta tērps un sporta apavi, jo programmā paredzēta praktiskā nodarbība sporta zālē.

LASS izpilddirektore Kitija Seņkāne
Tel.- +371 28684397
E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

LASS 2019

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv