Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes IVARS KRAVALIS PĀRSTĀVĒJIS LSPA EIROPAS UN ĶĪNAS SPORTA AUGSTSKOLU SADARBĪBAS VEICINĀŠANAS FORUMĀ
IVARS KRAVALIS PĀRSTĀVĒJIS LSPA EIROPAS UN ĶĪNAS SPORTA AUGSTSKOLU SADARBĪBAS VEICINĀŠANAS FORUMĀ Drukāt
Otrdiena, 23 aprīlis 2019 18:06

IMG 20190418 141959 2Studiju departamenta vadītājs asociētais profesors Ivars Kravalis,  no 16. līdz 19. aprīlim, Horvātijā pārstāvēja LSPA intereses Zagrebas Universitātes Kinezioloģijas fakultātes un Pekinas Sporta universitātes (Ķīna) organizētajā sadarbības veicināšanas forumā starp Ķīnas un Centālās un Austrumeiropas valstu augstskolām fiziskās audzināšanas un sporta izglītības jomā.

“The First Belt and Road Physical Education Forum” ir pirmais Ķīnas “Jostas un ceļa” iniciatīvas forums Eiropā, kura stratēģiskais mērķis ir veicināt jaunus akadēmiskos un zinātniskos kontaktus un pieredzes apmaiņu starp Ķīnas un Eiropas augstskolām ar specializāciju sporta zinātnē un fiziskajā audzināšanā.

Forumā piedalījās 35 augstskolu studiju, starptautiskās sadarbības un zinātniskās pētniecības laboratoriju vadošie pārstāvji no Ķīnas un 20 Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm.

Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis pastāstīja, ka Zagrebā tika prezentēta katra forumā pārstāvētā augstskola, tai skaitā LSPA, popularizējot esošo starptautisko sadarbību un aicinot veidot jaunus kontaktus zinātnes jomā.

“Šobrīd Ķīnas pārstāvji lielu vērību velta tuvojošos 2022.gada ziemas Olimpisko spēļu (Pekina) sagatavošanās programmai, kurā akcentēta uzmanība ar šo notikumu saistīto sporta veidu zinātniskajai izpētei. Arī Eiropas augstskolu augstas kvalifikācijas laboratorijas, piemēram, Horvātijā, Čehijā, Slovēnijā un Lielbritānija ir gatavas sadarbībai, ne tikai ar Ķīnu, bet arī ar Latviju, ja mēs izrādīsim interesi,” iespaidos dalījās Kravalis.

Studiju departamenta vadītājs arī aicina LSPA akadēmisko personālu sazināties ar viņu, lai uzsāktu sadarbību zinātnisko projektu un sadarbības jomā ar Eiropas un Ķīnas augstskolu zinātniskajām laboratorijām, kurās tiek izmantota jaunākā zinātniskā aparatūra, kā arī strādā augstākās klases profesionāļi.

c34a9b500ed680004e3443b7408b50ad

 

 

 

 

 

 

 

 

 Informāciju apkopoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Ivaru Kravali

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv